Ana Sayfa
Program Künyesi
Teşekkürler
Maestro'dan
Ödüller
Yapım Ekibi
Jenerik Müzikleri
Teknik Ekip
Elizabeth Karakterleri
Yardımcı Sunucular
Geçmiş Dönem Çalışanları
Merkez Stüdyo Konukları
Özel Plato Konukları
Muhabir Röportajları
Merkez Studyoda Hazırlanan Bölümler
Farklı Platolarda Hazırlanan Bölümler
(Programlar, Festivaller)
Etkinlikler
Projeler
Fotoğraflar
Özel Sayfalar
Expochannel TV
Program Tanıtımı
GENEL AKIŞ

1- KOLAJ 1

İLK ONİKİ BÖLÜMÜN HATIRLATMASI YAPILDI.KATILAN SANATÇILARIMIZDAN ESER SESLENDİRENLERİN BİRER ŞARKILARI YENİDEN SUNULDU.GİRİŞ ANİMASYONUNDA,PROGRAMA KATILAN TÜM KONUKLARIMIZIN İSİMLERİ TEK TEK VURGULANDI.ANONSLAR STÜDYO DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

2- KOLAJ 2

ONÜÇ İLE YİRMİDÖRDÜNCÜ BÖLÜMLER ARASINDA YAPILAN ÇALIŞMALAR HATIRLATILDI.İLGİ GÖREN ESERLER YENİDEN SUNULDU.ANONSLAR REJİ DE ÇEKİLDİ.

BU ÇALIŞMADA

İSTANBUL MODERN'DE AÇILAN FİKRET MUALLA RETROSPEKTİFİNDEN BASIN TOPLANTISI VE SERGİ GÖRÜNTÜLERİ VERİLDİ.

ÖZEL RÖPORTAJLAR :

OYA ECZACIBAŞI : İSTANBUL MODERN YÖNETİM KURULU BAŞKANI

· FİRUZHAN KANATLI : ETİ GRUP BAŞKAN YARDIMCISI


3- 23 NİSAN ÖZEL ( 2005 )

BU BÖLÜMDE,İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI ÖĞRENCİSİ 9-12 YAŞ ARASI ÇOCUKLAR STÜDYO DA KONUK EDİLDİ.

KONUKLARIMIZ :

RÜZGAR TURGAY : KEMAN

EMİR BERK TUTKAN : KORNO

ANGELA OTCUOĞLU : PİANO

ÖZGE DENİZ GÖYMEN : BALE

CAN BEZİRGANOĞLU : BALE
DURU KAÇMAZ : BALE

ORAL YAZICI : BALE ANASANAT DALI ÖĞRETİM

GÖREVLİSİ

YAPRAK SANDALCI : KOREPETİTÖR

AYRICA TÜRK BÖBREK VAKFININ YARDIM DEFİLESİ İLE İLGİLİ BASIN TOPLANTISINDAN BİR BÖLÜM SUNULDU

YAPILAN ÖZEL RÖPORTAJLAR :

TİMUR ERK : TÜRK BÖBREK VAKFI BAŞKANI

ALİ YAVUZ HASANOĞLU : DEFİLE SPONSORU , BANU EVLERİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI

PROGRAMIN İKİNCİ BÖLÜMÜNE KOLAJ 2 DEN ALINTILARLA DEVAM EDİLDİ.

4- KOLAJ 3

BU BÖLÜMÜMÜZDE,YİRMİBEŞ-OTUZALTINCI BÖLÜMLER ARASINDA KALAN PROGRAMLARIMIZDAN HATIRLATMALAR YAPILDI VE ESERLER YAYINLANDI. ANONSLAR MODA TERAS CAFE'DE YAPILDI.

ÖZEL RÖPORTAJ KONUĞU :

KAMİL SÖNMEZ : KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI TÜRK HALK MÜZİĞİ SANATÇISI

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

5- TATİL ÖZEL

BU BÖLÜMÜN ANONSLARI KAZDAĞI KALKIM KÖYÜNDE YERALAN ILIADA TESİSLERİNDE VE ASOS MERKEZİNDE YAPILDI.PROGRAMDA YER ALANLAR:

1-ZÜLFÜ LİVANELİ ALTINOLUK KONSERİ ÖZEL GÖRÜNTÜLERİ

ÖZEL RÖPORTAJ :

ZÜLFÜ LİVANELİ: MÜZİSYEN,MİLLETVEKİLİ

MEKAN : ALTINOLUK ELBİS OTEL

2-YENİ TÜRKÜ ALTINOLUK KONSERİ ÖZEL GÖRÜNTÜLERİ

ÖZEL RÖPORTAJ :

DERYA KÖROĞLU : MÜZİSYEN

MEKAN : ALTINOLUK LAMBADA OTEL

MAESTRO&ELIZABETH MUHABİRİ ÖZEL RÖPORTAJI :

İSMAİL AYNUR : ALTINOLUK BELEDİYE BAŞKANI

MEKAN : ALTINOLUK BELEDİYESİ

DİĞER RÖPORTAJLAR :

ÜNSAL CAN : KAZDAĞI ILIADA OTEL GENEL MÜDÜRÜ

( KAZDAĞI ÖZEL GÖRÜNTÜLERİ SUNULDU )

ERKİN KORAY: MÜZİSYEN

PROGRAMDA AYRICA TATİLE YÖNELİK YAPILAN ÖZEL HALK RÖPORTAJLARI YAYINLANDI.

6- TATİL ÖZEL...İSTANBUL KONSERLERİ

BU BÖLÜMÜN ANONSLARI KONSER MEKANLARINDAN YAPILDI.

1- HEY GİDİ KARADENİZ KONSERİ HARBİYE AÇIK HAVA TİYATROSU ÖZEL GÖRÜNTÜLERİ

ÖZEL RÖPORTAJLAR :

SUNAY AKIN : YAZAR , OYUNCAK MÜZESİ KURUCUSU

( SUNAY AKIN ANLATIMLARI ÖZEL GÖRÜNTÜLERİ SUNULDU )

ŞEVAL SAM : OYUNCU-YORUMCU

( ŞEVAL SAM KONSER ÖZEL GÖRÜNTÜLERİ SUNULDU )

BAYAR ŞAHİN : MÜZİSYEN

( BAYAR ŞAHİN KONSER ÖZEL GÖRÜNTÜLERİ SUNULDU )

2- ZUHAL OLCAY-BÜLENT ORTAÇGİL RUMELİ HİSARI KONSERİ ÖZEL GÖRÜNTÜLERİ

ÖZEL RÖPORTAJLAR :

BÜLENT ORTAÇGİL : MÜZİSYEN

ZUHAL OLCAY : OYUNCU , YORUMCU

7-YAZ BİTERKEN

BU BÖLÜMÜN ANONSLARI BAHÇEŞEHİR GÖLET BÖLGESİNDEN GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

ÖZEL RÖPORTAJ KONUĞU :

GÜRER AYKAL : DEVLET SANATÇISI , CUMHURBAŞKANLIĞI SENFONİ ORKESTRASI EMEKLİ ŞEFİ,BORUSAN FİLARMONİ ORKESTRASI ŞEFİ

MEKAN : BORUSAN SANAT

PROGRAMDA YER ALAN ETKİNLİKLER :

BORUSAN FİLARMONİ ORKESTRASI KONSERİNDEN BİR ESER

İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ EKİM 2005 PROGRAMI SUNUMU

ÖZEL RÖPORTAJLAR :

MURAT USANMAZ : İÜDK GİTAR BÖLÜMÜ MEZUNU,2005 YILINDA ECOLE NORMALE SUPERİER DE MUSİQUE DE PARİS'E KABUL EDİLDİ.

NEZİH YEŞİLNİL : JAZZ BESTECİ VE YORUMCUSU KONTRBASS SANATÇISI

( AKBANK SANAT MURAT USANMAZ QUARTET KONSERİNDEN BİR BÖLÜM SUNULDU...)

METİN ÖZÜLKÜ : MARMARA ÜNİV.MÜZİK BÖLÜMÜ MEZUNU,ÖDÜLLÜ BESTECİ,ARANJÖR,YORUMCU

( 1991 BEYAZ GÜVERCİN MÜZİK YARIŞMASINDAN GÖRÜNTÜLER SUNULDU )

GÜLŞAH TÜTÜNCÜ : İST.TEKNİK ÜNİV.KONSERVATUARI KEMAN BÖLÜMÜ MEZUNU,YORUMCU

( GÜLŞAH TÜTÜNCÜ OLİMPİA NIGHT CLUP AÇILIŞ KONSERİ GÖRÜNTÜLERİ SUNULDU )

8- 24.İSTANBUL KİTAP FUARI ÖZEL

BU BÖLÜMDE AŞAĞIDAKİ KONUKLARIMIZLA ÖZEL RÖPORTAJLAR GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

RÖPORTAJ KONUKLARI :

DOĞAN HIZLAN : YAZAR

VURAL SAVAŞ : E.YARGITAY BAŞSAVCISI-YAZAR

DR.YILMAZ KARAKOYUNLU : TRT'DEN SORUMLU E.DEVLET BAKANI-YAZAR

SALİH MEMECAN : KARİKATÜR SANATÇISI

PROF.DR.TÜRKAN SAYLAN : ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME DERNEĞİ BAŞKANI , DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLAR UZMANI,YAZAR,EĞİTİMCİ

ALİ KIRCA : ANCHORMAN,YAZAR

AYLİN LİVANELİ : YAZAR,YORUMCU

ATİLLA DORSAY : YAZAR,ELEŞTİRMEN

FİLİZ AKIN : OYUNCU,YAZAR

PROF.DR.TEZER KUTLUK : ONKOLOJİ HASTANESİ BAŞHEKİMİ

AHMET METİN ÖNEL : 2005 TUDEM ÇOCUK OYUNLARI YARIŞMASI BİRİNCİSİ

AYRICA 2005 TUDEM ÇOCUK OYUNU YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİNDEN GÖRÜNTÜLER YAYINLANDI...

9-İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ 45.YIL KUTLAMALARI ÖZEL

A- ÖZEL STÜDYO RÖPORTAJ KONUKLARI

KEREM GÖRSEV: PİYANİST

PROF.DR.TOKTAMIŞ ATEŞ : BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MÜTEVELLİ KURULU ÜYESİ , İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

B-OPERADAN 45.YIL KONSERİ GÖRÜNTÜLERİ YAYINLANDI.

OPERA RÖPORTAJLARI :

MESUT İKTU : MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI MÜDÜRÜ

MELEK ÇELİKTAŞ : İST.DEVLET OPERA VE BALESİ SOLİSTİ-DRAMATİK SOPRANO

GÜHER GÜNEY : İST.DEVLET OPERA VE BALESİ EMEKLİ SOLİSTİ-SOPRANO

KERİM SOYSAL : İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ MÜDÜRÜ VE GENEL SANAT YÖNETMENİ

METE UĞUR : DEVLET SANATÇISI - BARİTON

ATİLLA MANİZADE : DEVLET SANATÇISI - BASS

MERAL MANİZADE : İST.DEVLET OPERA VE BALESİ SOLİSTİ-SOPRANO,DEVLET KONS.ÖĞRETİM GÖR.

ALİS MANUKYAN : İST.DEVLET OPERA VE BALESİ SOLİSTİ-KOLOROTUR SOPRANO

HALİT KIVANÇ : SUNUCU

OSMAN ŞENGEZER : İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ BAŞ DEKORATÖRÜ

FARUK NAZLAN : MÜDAVİM OPERA İZLEYİCİSİ-AYDIN GÜN'ÜN DEYİMİ İLE OPERA FARESİ.

REMZİYE ALPER TANRIKULU : İST.DEVLET OPERA VE BALESİ SOLİSTİ-SOPRANO,İÜDK ÖĞRETİM GÖR.

YEKTA KARA : İSTABUL DEVLET OPERA VE BALESİ BAŞ REJİSÖRÜ

MERİÇ SÜMEN : DEVLET SANATÇISI _ DEVLET OPERA VE BALESİ GENEL MÜDÜRÜ

AYŞE İKTU : İST.DEVLET OPERA VE BALESİ SOLİSTİ-SOPRANO,İST.OPERA VE BALESİ KURUCUSU AYDIN GÜN'ÜN KIZI

ASLI İKTU : DEVLET TİYATROLARI OYUNCUSU,AYDIN GÜN'ÜN TORUNU

OYA ATAY : İST.DEVLET OPERA VE BALESİ SOLİSTİ-KOLOROTUR SOPRANO

ENDER ARIMAN : İST.DEVLET OPERA VE BALESİ SOLİSTİ-TENOR

ÖMER SABAR : İST.DEVLET OPERA VE BALESİ SOLİSTİ-BARİTON

ALP ULUSOY : KOREPET İTÖR

GÜL SABAR : İST.DEVLET OPERA VE BALESİ SOLİSTİ,İÜDK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

ELÇİN TÜZÜNTÜRK : İST.DEVLET OPERA VE BALESİ KORO SANATÇISI

VARTUHİ YÖRÜKHASAN : İST.DEVLET OPERA VE BALESİ KORO SANATÇISI

İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ KURUCUSU AYDIN GÜN'ÜN KONUŞMASI

VE

MÜVEDDET GÜNBAY,JAKLİN ÇARKÇI,AYLİN ATEŞ'İN 45.YIL KONSERİNDE SESLENDİRDİKLERİ ARYALAR YAYINLANDI.

C - SWISS OTELDE DÜZENLENEN KONUT FİNANSMANI VE TÜRKİYE KONULU KONFERANS GÖRÜNTÜLENDİ.

ÖZEL RÖPORTAJ

BİLGE ÖZDEMİR: BANU EVLERİ PAZARLAMA KOORDİNATÖRÜ

10-ÜÇ BÜYÜK USTA ÖZEL

BU BÖLÜMDE,MESLEĞİNDE ÖNDE GELEN ÜÇ USTA İLE DIŞ ÇEKİM ÖZEL SÖYLEŞİLER YAPILDI.

KONUK USTALARIMIZ :

ATIF YILMAZ : YÖNETMEN,SENARİST,YAPIMCI

MÜŞFİK KENTER : TİYATRO SANATÇISI,BAKIRKÖY BELEDİYESİ TİYATROLARI GENEL SANAT YÖNETMENİ,HALİÇ ÜNİV.ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

TİMUR SELÇUK : MÜZİSYEN,BESTECİ

AYRICA BEŞ AYRI FİLMDEN ÖRNEKLER VERİLDİ,EUROVISION GİRİŞ MÜZİĞİ VE TİMUR SELÇUK ŞARKILARINDAN BÖLÜMLER YAYINLANDI.RÖPORTAJ ARALARINDA STÜDYO ANONSLARI VE ELIZABETH'DEN CANLI ŞARKILAR SUNULDU.

11- MAESTRO&ELIZABETH BİRİNCİ YIL ÖZEL GECESİ

TARİH : 22.01.2006 PAZAR

YER : KÜLTÜR KOLEJİ KEV SALONU ATAKÖY-İST.

KOKTEYL : 19.30

PLAKET TÖRENİ : 20.30

KONSER : 21.00

GECEYE KATILAN BAZI KONUKLARIMIZ

GARO MAFYAN,UĞUR BAŞAR

SELÇUK ALAGÖZ,İLHAM GENCER

EROL BÜYÜKBURÇ,BORA GENCER

DR.ARİF VERİMLİ,SÜHA YILDIZ

HAKAN AYSEV,ATTİLA ATASOY

HALİS BÜTÜNLEY,YUSUF BÜTÜNLEY

OKAY TEMİZ,COŞKUN DEMİR

MİNE MUCUR,YALÇIN ÖZDEN

FANİ HODARA,GÜL ERDA

DENİZ ŞAFAK YAPRAK

CAHİT OBEN,ZELİHA SUNAL

..................................VE DAHA NİCE SANATÇI ,MENAJER YAPIMCI , BASIN MENSUBU , SANAT DOSTU GECEDE BİZLERLE BİRLİKTE OLMUŞTUR.

GECEYE, KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI ATİLLA KOÇ'A

VEKALETEN KATILAN İSTANBUL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ DOÇ.DR.AHMET EMRE BİLGİLİ' NİN BAŞARI PLAKETİ TAKDİM ETTİĞİ İSİMLER :

TOLGA GÜRDİL

M&E YAPIMCI

MÜGE BAYSAL

M&E GENEL KOORDİNATÖR

KEMAL ERER

M&E YAPIM DANIŞMANI

ÖZHAN EREM

EXPO CHANNEL YÖNETİM KURULU BAŞKANI

ALİ YAVUZ HASANOĞLU

HASANOĞLU İNŞAAT

BANU EVLERİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI

( PROGRAM SPONSORU )


MAESTRO&ELIZABETH PROGRAMI TARAFINDAN SANATA KATKILARINDAN ÖTÜRÜ PLAKET VERİLEN İSİMLER :

FİGEN ÇAKMAK

FİDOF AS BAŞKANI

NİHAT GÖKYİĞİT

TEKFEN HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI

TEKFEN FİLARMONİ ORKESTRASI KURUCUSU

AHMET KOCABIYIK

BORUSAN HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI

BORUSAN FİLARMONİ ORKESTRASI KURUCUSU

ADINA

SAMİ CANER

BORUSAN SANAT GENEL MÜDÜRÜ

PROF.MESUT İKTU

MSGÜ DEVLET KONSERVATUVARI MÜDÜRÜ

PROF.MERAL YAPALI

İ.Ü.DEVLET KONSERVATUVARI MÜDÜRÜ

ADINA

PROF.GÜZİN GÜREL

İÜDK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

KERİM SOYSAL

İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ MÜDÜRÜ

MAESTRO&ELIZABETH PROGRAMI HİZMET ÖZEL TEŞEKKÜRÜ ALAN KİŞİLER:

BUKET BENGİSU

ELIZABETH

DİLAN DEMİR

PROGRAM ASİSTANI - MUHABİR

DİĞER ÖZEL ÖDÜLLER

· ULUSLAR ARASI FESTİVALLER FEDERASYONU FİDOF 72 ÜLKE ADINA

TOLGA GÜRDİL'E MÜZİK ADINA DOSTLUK VE BARIŞ SLOGANIYLA ÖZEL ÖDÜL VERMİŞTİR.

TAKDİM EDEN : FİGEN ÇAKMAK ( FIDOF AS BAŞKANI )

· UMUT ÇOCUKLARI DERNEĞİ,KATKILARINDAN ÖTÜRÜ TOLGA GÜRDİL'E BİR TEŞEKKÜR BELGESİ SUNMUŞTUR.

TAKDİM EDEN : YUSUF AHMET KULCA ( DERNEK BAŞKANI )


BİRİNCİ YIL GECESİ ÖZEL KONSERİ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI EKİBİ:

4 KEMAN İÇİN KONÇERTO - VİVALDİ

SOLİSTLER :

YILDIZ ASYALI

NİLGÜN KETENCİ

ASLI ERDAL

SEVİL ULUCAN

PINAR ÇELİK --- PİYANO EŞLİK

A.SAYGUN - İ.BARAN

ŞAN REPERTUVARI

SOLİSTLER:

FATMA ÖZGÜL AYAZLAR

ALP KÖKSAL

ONUR ERTÜR

MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI EKİBİ:

C.AKIN - Y.TURA

ŞAN REPERTUVARI

SOLİST : PINAR ÜNKER

PİANO RESİTALİ

SOLİST : EVREN BÜYÜKBURÇ

İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ EKİBİ:

ŞAN RESİTALİ

SOLİST : EFE KIŞLALI

GECEDE AYRICA,YAPIMCI TOLGA GÜRDİL'İ TANITAN KISA BİR BİYOGRAFİ VE PROGRAMIN ESKİ BÖLÜMLERİNDEN OLUŞAN BİR KOLAJ BARKOVİZYONDAN SUNULMUŞTUR.GECE ,MAESTRO VE ELIZABETH TARAFINDAN SESLENDİRİLEN BİR ESERLE SONA ERMİŞTİR.


12 - BİR ZAMANLAR ÖZEL

BİR ZAMANLAR 2 ALBÜMÜNÜN TANITIM GECESİ GÖRÜNTÜLENDİ.ŞARKILARINI SESLENDİREN VE ALBÜMDE EMEĞİ OLAN SANATÇILARLA , KONUK MÜZİSYENLERLE ÖZEL RÖPORTAJLAR YAPILDI.

RÖPORTAJ KONUKLARI :

SAADET SUN : YORUMCU

REZZAN YÜCEL : YORUMCU

COŞKUN DEMİR : YORUMCU

BERKANT : YORUMCU

HURŞİT YENİGÜN : MÜZİSYEN

SALİM DÜNDAR : YORUMCU

ERSAN ERDURA : YORUMCU

RANA ALAGÖZ : YORUMCU

SELÇUK ALAGÖZ : YORUMCU

ASU MARALMAN : YORUMCU

GÖKHAN ABUR : YORUMCU

JUANİTO : YORUMCU

CENK TAŞKAN : BESTECİ , ARANJÖR

13-EMITT 2006 ÖZEL

EMITT 2006 TURİZM FUARINA KATILAN İLLERİMİZİN KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLERİ,BELEDİYE BAŞKANLARI,MÜLKİ İDARE AMİRLERİ VE SANATÇILARLA FESTİVALLER , KÜLTÜREL ZENLİKLER ÜZERİNE YAPILAN RÖPORTAJLAR YAYINLANDI.FUARIN AÇILIŞ GECESİNDE YERALAN

BÜLENT ÖZDEMİR KONSERİ

HAKAN ÇETİNKAYA VE ORKESTRASI KONSERİ

ARA ARA İZLEYİCİLERİMİZE AKTARILDI.

ÖZEL RÖPORTAJ KONUKLARI :

HASAN BÜLENT TÜRKÖZEN : AYVALIK BELEDİYE BAŞKANI

MUSTAFA TEKİN : AYVALIK TURİZM MÜDÜRÜ

ATİLLA KOÇ : KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI

ENVER TOPRAK : RİZE KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ

DERVİŞ ÖZBAY : MALATYA KÜLTÜR VA TURİZM MÜDÜRÜ

MEHMET ALTAŞ : BARTIN KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ

ZEKİ YILMAZER : SİNOP BELEDİYE BAŞKANI

HİKMET TOSUN : SİNOP KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ

MEHMET ERMİŞ : SİNOP BOYABAT BELEDİYE BAŞKANI

İZEL ÇELİKÖZ : YORUMCU

ÖMER BOZOĞLU : KÜTAHYA KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ

KADİR PÜRLÜ : SİVAS KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ

CELALEDDİN CERRAH : İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRÜ

AHMET TABUR : OSMANİYE KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ

FİKRET ÖZTÜRK : ERZURUM KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ

SEYİT ERDOĞAN : BURDUR KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ

TAMER AKGÜNAY : KIRKLARELİ KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ

HÜSNÜ IŞIKGÖR : BİTLİS KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ

ADNAN ZAMBURKAN : KOCAELİ KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ

SELAMİ ŞAHİN : YORUMCU

PROGRAMDA AYRICA SİVASLI SAZ USTASINDAN BİR ESER , SİPSİ USTASI MEHMET BEDEL'DEN SOLO VE İZEL'İN SON KLİP ÇALIŞMASI İZLEYİCİLERİMİZE SUNULDU.

14 - EMITT 2006 ÖZEL - 2.BÖLÜM

EMITT 2006 TURİZM FUARINA KATILAN İLLERİMİZİN KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLERİ,BELEDİYE BAŞKANLARI,MÜLKİ İDARE AMİRLERİ İLE FESTİVALLER , KÜLTÜREL ZENLİKLER ÜZERİNE YAPILAN RÖPORTAJLAR YAYINLANDI.

( BİR ÖNCEKİ HAFTANIN DEVAMI)

ÖZEL RÖPORTAJ KONUKLARI :

MUSTAFA KAYA : DATÇA KAYMAKAMI

EROL KARAKULLUKÇU : DATÇA BELEDİYE BAŞKANI

AHMET FAKIBABA : URFA BELEDİYE BAŞKANI

NECMİ KARADAĞ : URFA BELEDİYESİ KÜLTÜR MÜDÜRÜ

AYSUN ÇELENK : HATAY KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ

HÜSEYİN ATEŞ : GÜMÜŞHANE KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ

HAKAN ÇETİNKAYA : MÜZİSYEN-BATERİST , EMITT 2006 AÇILIŞ KONSERİ ORKESTRASI KURUCUSU

AYNUR ERBEK : EDİRNE VALİLİĞİ KÜLTÜR ŞUBE MÜDÜRÜ

İSMET TOYMUŞ : KAYSERİ KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ

İSMAİL ABLAK : KAYSERİ SOĞANLI MUHTARI

GAMZE ÖZHAN COŞKUN : KAYSERİ TURİZM İŞLETMECİLERİ DERNEĞİ BAŞKANI

ABDULLAH KILIÇ : ISPARTA KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ

KADİR SERTER OTÇU : KAHTA KAYMAKAMI

ABDURRAHMAN TOPRAK : KAHTA BELEDİYE BAŞKANI

MAHMUT ARSLAN : KAHTA-NEMRUT TURİZM DANIŞMA MÜDÜRÜ

NİHAT ÖZEN : BATMAN KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ YARD.

ERGUN NOHUTÇU : HASANKEYİF TANITIM PROJESİ REKLAMCISI

İRFAN TAPAN : BATMAN VALİSİ BASIN DANIŞMANI

RAŞİT ÜRPER : BERGAMA BELEDİYE BAŞKANI

ŞENOL ÇAKI : BERGAMA BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI

AYRICA RÖPORTAJ ARALARINDA ETKİNLİKLERDE DETAYLAR SUNULDU.


15-MÜZİK EĞİTİMİNDE YENİ ALTERNATİFLER

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİNDE YENİ YAPILANMAYA BAŞLAYAN ARMONİ SANAT MÜZİK EĞİTİM PROGRAMLARI TANITILDI VE MÜZİK DÜNYASINDAN ÖĞRETMENLİK YAPAN SANATÇILARLA VE ÖĞRENCİLERLE GERÇEKLEŞTİRİLEN RÖPORTAJLAR SUNULDU.

ÖZEL RÖPORTAJLAR :

ASIM EKREN : DAVULCU , KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ-ARMONİ SANAT MÜZİK EĞİTİM PROGRAMLARI DİREKTÖRÜ

ERHAN SEÇKİN : ÖĞRETMEN ,DAVULCU , İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ VURMALI SAZLAR GRUP ŞEFİ

BURAK TURNA : BİLGİSAYARLI MÜZİK EĞİTİMİ ÖĞRENCİSİ , METAL FIRTINA KİTABI YAZARI

BERÇ YEREMYAN : GİTAR ÖĞRETMENİ

AYŞEN : ÖĞRETMEN , POP-JAZZ YORUMCUSU,ORKESTRA SOLİSTİ

16-KONUT-İŞYERİ FUARI 2006

KONUT İŞYERİ FUARINDA,HASANOĞLU İNŞAAT BANU EVLERİ STANDINDA YAPILAN ÖZEL SANATÇI RÖPORTAJLARI YAYINA GİRDİ.

ÖZEL RÖPORTAJ KONUKLARI:

ATTİLA ATASOY : YORUMCU

ÖZDEMİR ERDOĞAN : MÜZİSYEN

AHMET ÖZHAN : YORUMCU

RANA ALAGÖZ : YORUMCU

SELÇUK ALAGÖZ : MÜZİSYEN

NİLÜFER SENİN : RIHTIM KARAKÖY LİONS KLÜBÜ BAŞKANI

SONER OLGUN : YORUMCU

17-KONUT-İŞYERİ FUARI 2006 - 2.BÖLÜM

KONUT İŞYERİ FUARINDA,HASANOĞLU İNŞAAT BANU EVLERİ STANDINDA YAPILAN ÖZEL SANATÇI RÖPORTAJLARI YAYINA GİRDİ. ( BİR ÖNCEKİ HAFTANIN DEVAMI )

ÖZEL RÖPORTAJ KONUKLARI:

YALÇIN ÖZDEN : TİYATRO SANATÇISI

ZEKAİ TUNCA : BESTEKAR , YORUMCU

EROL BÜYÜKBURÇ : YORUMCU

UTE BÜYÜKBURÇ : PRODÜKTÖR , YORUMCU

COŞKUN DEMİR : MÜHENDİS,YORUMCU

ALİ KOCATEPE : MÜZİSYEN

18- 23 NİSAN ÖZEL ( 2006 )

23 NİSAN ÖZEL PROGRAMININ ÇEKİMLERİ T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI KUĞU BALE VE MÜZİK OKULUNDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERLE RÖPORTAJLAR YAPILDI.AYRICA İLKOKUL DÜZEYİNDEKİ ÖĞRENCİLER EĞİTİM ALDIKLARI ALANLARDA PERFORMANSLARINI SERGİLEDİLER.

PROGRAM KONUĞU SANATÇIMIZ :

NİHAN : İSTANBUL TEKNİK ÜNİV.TÜRK MÜZİĞİ DEVLET KONSERVATUVARI MÜZİKOLOJİ BÖLÜMÜ MEZUNU , YORUMCU

RÖPORTAJ YAPILAN ÖĞRETMENLER :

MELİS BÖĞRÜN : ( BALE )İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI BALE ÖNLİSANS ÖĞRENCİSİ

OYA BUHARALIOĞLU : ( PİANO )MARMARA ÜNİVERSİTESİ PİANO BÖLÜMÜ MEZUNU

CANEL SÖNMEZ : ( GİTAR ) İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI GİTAR 3.SINIF ÖĞRENCİSİ

GÜLŞAH YUVARLAK : ( FLÜT ) MARMARA ÜNİVERSİTESİ MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNU

RÖPORTAJ YAPILAN VE PERFORMANS SERGİLEYEN ÖĞRENCİLER :

TUNA KARATAŞ : BALE

SELİN ZEYNEP : BALE

MİNE GÜLAY : BALE

SENA ÖZYAPRAK : BALE

NİDA DEMİRCİ : BALE

PELİN ERMAN : BALE

SEVDE BÜYÜKDOĞAN : BALE

TUĞBA BÜYÜKDOĞAN : BALE

ÖYKÜ ÖKTEN : BALE

EZGİ EGE : MODERN DANS

SELİN SABIRCAN : MODERN DANS

ZEYNEP HABİPOĞLU : MODERN DANS

MİNE CANGİL : MODERN DANS

YASEMİN BEKTAŞ : MODERN DANS

SERA ARMAĞAN : PİANO

İDİL ÖZDEMİRCİ : FLÜT

ULAŞ ÖZDEMİRCİ : CELLO

OZAN KESKİN : GİTAR

PROGRAMDA KULLANILAN VTR'LER

A - MAESTRO&ELIZABETH MUHABİRİ ÖZEL RÖPORTAJI :

NİLÜFER : DEVLET SANATÇISI , YORUMCU

B - ÖZEL EGE BÖLGESİ RÖPORTAJLARI :

CEZMİ BATUK : İZMİR VALİ YARDIMCISI

MUSTAFA AYDIN : KUŞADASI BELEDİYE BAŞKAN DANIŞMANI

ALİ ACAR : MARMARİS BELEDİYE BAŞKANI

C - MEGAVİZYON MÜZİK MERKEZİNDE EN ÇOK TERCİH EDİLEN ALBÜMLERİN TANITIM TURU


19-MESAM BAŞKANI, MÜZİSYEN ALİ RIZA BİNBOĞA İLE KORSAN VE GENÇLİK ÜZERİNE

ALİ RIZA BİNBOĞA İLE BANU EVLERİ ÖZEL ÇEKİM PLATOSUNDA,KORSAN ALBÜM SATIŞLARI,TELİF HAKLARI VE GENÇLİK ÜZERİNE SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.AYRICA AYNI HAFTA PİYASAYA ÇIKAN ALBÜMÜ TANITILDI.

20-DOĞUŞ ÇOCUK SENFONİ ORKESTRASI ÖZEL

LÜTFİ KIRDAR ULUSLAR ARASI KONGRE MERKEZİNDE GERÇEKLEŞEN DOĞUŞ ÇOCUK SENFONİ ORKESTRASI KONSERİNDEN GÖRÜNTÜLER YAYINLANDI.KONSER ÖNCESİ VE SONRASI MAESTRO ÖZEL RÖPORTAJLARI GERÇEKLEŞTİ.PROGRAMIN BAŞINDA BANU EVLERİ ÖZEL PLATOSUNDA GERÇEKLEŞEN RÖPORTAJ İZLEYİCİLERE SUNULDU.

ÖZEL RÖPORTAJ KONUKLARI:

RENGİM GÖKMEN : DEVLET SANATÇISI , İZMİR DEVLET SENFONİ ORKESTRASI VE DOĞUŞ ÇOCUK SENFONİ ORKESTRASI ŞEFİ , CEMAL REŞİT REY İSTANBUL SENFONİ ORKESTRASI DANIŞMAN ŞEFİ

AYTAÇ YALMAN : E.ORGENERAL VE KARA KUVVETLERİ KOMUTANI , KLASİK BATI MÜZİĞİ ELEŞTİRMENİ , YAZAR

FERİT ŞAHENK : DOĞUŞ HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI , DOĞUŞ ÇOCUK SENFONİ ORKESTRASI KURUCUSU

HASAN GÖKÇE YORGUN : MERSİN ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUARI ÖĞRENCİSİ , DOĞUŞ ÇOCUK SENFONİ ORKESTRASI BAŞ KEMANCISI

ÖZEL RÖPORTAJ KONUĞU :

ŞENOL GÜNEŞ : MİLLİ TAKIM E.TEKNİK DİREKTÖRÜ ( 2002 DÜNYA ÜÇÜNCÜLÜĞÜ MİMARI...)

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU


21-1.ALTIN LALE GÜZEL SANATLAR ÖDÜLLERİ ÖZEL

KADIKÖY HALK EĞİTİM MERKEZİNDE GERÇEKLEŞEN 1.ALTIN LALE GÜZEL SANATLAR ÖDÜL TÖRENİ VE GÖSTERİLERİNDEN BÖLÜMLER SUNULDU. AYRICA GECEYE KATILAN SANATÇILARLA YAPILAN MAESTRO ÖZEL RÖPORTAJLARI YAYINLANDI.PROGRAMIN ARASINDA BANU EVLERİ ÖZEL RÖPORTAJI İZLEYİCİLERLE BULUŞTU.

ÖZEL RÖPORTAJ KONUKLARI :

CIHAN ÜNAL : TİYATRO SANATÇISI , HACETTEPE ÜNİV.DEVLET KONS.TİYATRO E.BÖLÜM BAŞKANI

GENCAY GÜRÜN : TİYATRO İSTANBUL KURUCUSU VE GEN.SAN YÖNETMENİ , İSTANBUL ŞEHİR TİYATROLARI E.GENEL SANAT YÖNETMENİ

DOĞA RUTKAY : TİYATRO SANATÇISI , SİNEMA OYUNCUSU

NEJAT YAVAŞOĞULLARI : MİMAR , MÜZİSYEN , BULUTSUZLUK ÖZLEMİ GRUBU KURUCUSU

GÖKHAN KIRDAR : MÜZİSYEN , FİLM MÜZİĞİ BESTECİSİ VE ARANJÖRÜ ( KURTLAR VADİSİ )

ERHAN GÜLERYÜZ : MÜZİSYEN , AYNA GRUBU KURUCUSU

ÖZEL RÖPORTAJ KONUĞU :

AYDAN ŞENER : SİNEMA OYUNCUSU

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

22-BİR SERGİ , BİR FESTİVAL

SAKIP SABANCI MÜZESİNDE AÇILAN RODIN SERGİSİNİN BASIN TOPLANTISI , KOKTEYLİ , SERGİ GÖRÜNTÜLERİ YAYINLANDI.PROGRAM ARASINDA BANU EVLERİ ÖZEL RÖPORTAJI YAYINA GİRDİ.PROGRAMIN SON BÖLÜMÜ 2006 İSTANBUL ULUSLAR ARASI MÜZİK FESTİVALİ AÇILIŞINA AYRILDI.AÇILIŞ KOKTEYLİ , AYA İRİNİ MÜZESİNDEKİ BORUSAN İSTANBUL FİLARMONİ ORKESTRASI KONSERİ , ÖDÜL TÖRENİ VE ARDINDAN GERÇEKLEŞEN RESEPSİYONDAN GÖRÜNTÜLER YAYINLANDI.

PROGRAMDA YERALAN ÖZEL RÖPORTAJLAR:

DR.NAZAN ÖLÇER : SAKIP SABANCI MÜZESİ MÜDÜRÜ , T.C. DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI ÜSTÜN HİZMET ÖDÜLÜ SAHİBİ

AYŞEGÜL SARICA : DEVLET SANATÇISI , PİYANİST , FRANSA KÜLTÜR BAKANLIĞI SANATTA ÜSTÜN HİZMET NİŞANI SAHİBİ

ŞAKİR ECZACIBAŞI : ECZACI , ECZACIBAŞI HOLDİNG E.BAŞKANI , İSTANBUL KÜLTÜR VE SANAT VAKFI BAŞKANI , T.C. DEVLET ÜSTÜN HİZMET MADALYASI VE FRANSIZ ŞOVALYE MADALYASI SAHİBİ

YEKTA KARA : İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ BAŞ REJİSÖRÜ

ÖZEL RÖPORTAJ KONUĞU :

ÇETİN ÇİFTÇİOĞLU : ŞAKACI PROGRAMI YAPIMCI VE SUNUCUSU

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

23-İSTANBUL

BU BÖLÜMDE YAYINLANAN ORGANİZASYONLAR :

MARMARA ÜNİVERSİTESİ 4.ULUSLARARASI ÖĞRENCİ TRİENALİ ( AÇILIŞ , GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİNDE DEFİLE , KIZ KULESİNDE YEMEK , TEKNE İLE İSTANBUL BOĞAZI TURU )

BANU EVLERİ ANAHTAR TESLİM KOKTEYLİ VE RESİM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

ARA GÜLER FOTOĞRAF SERGİSİ TURU

ÖZEL RÖPORTAJLAR :

BÜLENT ECZACIBAŞI :ECZACI , ECZACIBAŞI HOLDİG YÖNETİM KURULU BAŞKANI

AV.SELAMİ ÖZTÜRK :AVUKAT , KADIKÖY BELEDİYE BAŞKANI

İNAN KIRAÇ :PERA MÜZESİ KURUCUSU , İŞADAMI

PROF.DR.TUNÇ EREM :MARMARA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ

PROF.DR.NAZAN ERKMEN :MARMARA ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ DEKANI

ARA GÜLER :FOTOJOURNALİST

KEMAL AYDIN : BAHÇEŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI

ÖZEL RÖPORTAJ KONUĞU :

KANDEMİR KONDUK :MİZAH YAZARI , SENARİST

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

PROGRAM SONUNDA ÖZEL İSTANBUL ŞARKISI YAYINLANMIŞTIR.

24-DOLMABAHÇE SARAYI ÖZEL

BU BÖLÜMDE , DOLMABAHÇE SARAYI 150.YIL KUTLAMASI ÖZEL GECESİ YAYINLANDI.

PROGRAM İÇİNDE YAYINLANAN AKTİVİTELER

ZARA KONSERİ

EMEL SAYIN KONSERİ

TRT GENÇLİK KOROSU KONSERİ

ÖZEL RESEPSİYON

DOLMABAHÇE SARAYI ÖZEL TANITIM GÖRÜNTÜLERİ

ÖZEL RÖPORTAJLAR :

ZARA : YORUMCU

EMEL SAYIN : YORUMCU

MUAMMER GÜLER : İSTANBUL VALİSİ

KADİR TOPBAŞ : İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI

MAESTRO&ELIZABETH MUHABİRİ ÖZEL RÖPORTAJI:

BEKİ BAHAR : EZAN , ÇAN , HAZAN ADLI DOLMABAHÇE SARAYI 150.YIL ÖZEL ŞARKISI ŞAİRİ

ÖZEL RÖPORTAJ KONUĞU :

HALİT AKÇATEPE : TİYATRO VE SİNEMA OYUNCUSU

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU


25- YAZ SÖYLEŞİLERİ -1

PROGRAM KONUĞU :

FAHİR ATAKOĞLU : MÜZİSYEN

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

26- YAZ SÖYLEŞİLERİ -2 ( ÖZEL )

PROGRAM KONUĞU :

BEDRİ BAYKAM : RESSAM

PROGRAM BEDRİ BAYKAM'IN BAŞKA BİR YERE NAKLEDİLMEK ÜZERE TOPARLANAN ONALTI YILLIK ATÖLYESİNDE , TOPLANMADAN BİR GÜN ÖNCE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.TÜM ANILAR VE ÖYKÜLERİ İLE....

27- YAZ SÖYLEŞİLERİ-3

PROGRAM KONUĞU :

HASAN CİHAT ÖRTER : MÜZİSYEN

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

28- YAZ SÖYLEŞİLERİ-4

PROGRAM KONUĞU :

NEJAT YAVAŞOĞULLARI : MÜZİSYEN , BULUTSUZLUK ÖZLEMİ GRUBU KURUCUSU

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

29- YAZ SÖYLEŞİLERİ-5

PROGRAM KONUĞU :

GÜLGÜN FEYMAN : HABER SUNUCUSU

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

30-4.LEYLA GENCER ŞAN YARIŞMASI ÖZEL

BU BÖLÜMDE ÖNCELİKLE 4.LEYLA GENCER ŞAN YARIŞMASI FİNALİNDEN (AYA İRİNİ MÜZESİ ) GÖRÜNTÜLER YAYINLANDI , İLK ÜÇ DERECEYİ ELDE EDENLERİN PERFORMANSLARI SERGİLENDİ.

ÖZEL RÖPORTAJ:

LEYLA GENCER : DEVLET SANATÇISI , OPERA DİVASI

RÖPORTAJ KONUĞU :

FARUK TINAZ : TÜRK SANAT MÜZİĞİ YORUMCUSU , TÜRKİYE JOKEY KLÜBÜ ASLİ AZASI

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

DİĞER GÖRÜNTÜLER :

MFÖ HARBİYE AÇIK HAVA TİYATROSU KONSERİ ÖZEL GÖRÜNTÜLERİ

ÖZEL RÖPORTAJLAR :

FUAT GÜNER : MÜZİSYEN

TURHAN YÜKSELER : ARANJÖR , ORKESTRA ŞEFİ

ÖZKAN UĞUR : MÜZİSYEN , SİNEMA OYUNCUSU

31-TATİL SEPETİNDEN ( 2006 YAZ )

ÖZEL RÖPORTAJ KONUKLARI :

PINAR SAĞ : TÜRK HALK MÜZİĞİ YORUMCUSU

ARİF SAĞ : MÜZİSYEN , E.MİLLETVEKİLİ

ÜNSAL CAN : ILIADA OTEL GENEL MÜDÜRÜ

NEJAT UYGUR : TİYATRO SANATÇISI

SALİH GÜNEY : SİNEMA OYUNCUSU

CEM ELMACIOĞLU : ASOS BEHRAM OTEL İŞLETMECİSİ

GÖRÜNTÜLENEN ORGANİZASYONLAR :

PINAR SAĞ - ARİF SAĞ ALTINOLUK KONSERİ

NEJAT UYGUR TİYATROSU CİBALİ KARAKOLU OYUNU ALTINOLUK GÖSTERİSİ

AYRICA PROGRAMDA KAZDAĞI VE ASOS MANZARALARI KULLANILMIŞTIR...

32- 43.ANTALYA ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ ( 2006 ) ÖZEL

YAYINLANAN ETKİNLİK VE ÇALIŞMALAR :

43.ANTALYA ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ AÇILIŞI , KORTEJ , HAZIRLIK ÇALIŞMALARI , UZUN METRAJLI YARIŞMA FİLMLERİ TANITIMLARI , KAPANIŞ VE ÖDÜL TÖRENİ

2.ULUSLARARASI AVRASYA FİLM FESTİVALİ ETKİNLİKLERİ VE YARIŞMA FİLMLERİ TANITIMLARI

1.AVRASYA FİLM MARKET ETKİNLİKLERİ

KENT ETKİNLİKLERİ BENGÜ KONSERİ

İLHAN ERŞAHİN JAZZ KONSERİNDEN GÖRÜNTÜLER

RÖPORTAJ YAPILAN SANATÇILARIN DÜNDEN BUGÜNE DİZİ FİLM VE SİNEMA FİLMİ GÖRÜNTÜLERİ

DÜNYAYI KURTARAN ADAMIN OĞLU FİLMİ TANITIMI VE BASIN TOPLANTISI

ANTALYA DOLPHINLAND YUNUS BALIKLARI ŞOVU

ÖZEL RÖPORTAJLAR :

ÖZGÜ NAMAL : İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI TİYATRO BÖLÜMÜ MEZUNU , DİZİ FİLM ( KURTLAR VADİSİ ) VE SİNEMA FİLMİ OYUNCUSU

FADİK SEVİN ATASOY : BİLKENT ÜNİV.TİYATRO BÖLÜMÜ MEZUNU , ANTALYA DEVLET TİYATROSU OYUNCUSU , 42.ANTALYA ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ EN İYİ YARDIMCI KADIN OYUNCU ( O ŞİMDİ MAHKUM )

BENGÜ : POPSHOW 1996 ŞARKI YARIŞMASI İKİNCİSİ YORUMCU , MÜFİT BAYRAŞA'NIN ÖĞRENCİSİ

MENDERES TÜREL : ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI , 43.ANTALYA ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ ONURSAL BAŞKANI

ENGİN YİĞİTGİL : TÜRSAK BAŞKANI ( TÜRKİYE SİNEMA VE AUDIOVISUEL KÜLTÜR VAKFI ) , 43.ANTALYA ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ BAŞKANI

CÜNEYT ARKIN : TIP DOKTORU , SİNEMA OYUNCUSU

SİBEL KEKİLLİ : 54.BERLİN FİLM FESTİVALİ BERLİNALE ALTIN AYI ÖDÜLÜ SAHİBİ DUVARA KARŞI FİLMİ BAŞ ROL OYUNCUSU , 2004 ALMAN SİNEMA ÖDÜLLERİ LOLA EN İYİ KADIN OYUNCU ( DUVARA KARŞI ) , 43.ANTALYA ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ EN İYİ KADIN OYUNCU ( EVE DÖNÜŞ )

İLHAN ERŞAHİN : BERKLEE MEZUNU , TENOR SAKSAFONİST

TAMER KARADAĞLI : DİZİ FİLM ( ÇOCUKLAR DUYMASIN , YAĞMUR ZAMANI ) VE SİNEMA ( BEYZA'NIN KADINLARI ) OYUNCUSU

AZRA AKIN : MISS WORLD 2002 ( 2002 DÜNYA GÜZELİ ) , DİZİ FİLM ( YAĞMUR ZAMANI ) REKLAM VE TANITIM FİLMİ OYUNCUSU ( T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI TÜRKİYE TANITIM FİLMİ )

HÜLYA KOÇYİĞİT : SİNEMA OYUNCUSU

ERKAN CAN : DİZİ FİLM ( MAHALLENİN MUHTARLARI ) VE SİNEMA ( TAKVA ) OYUNCUSU , 43.ANTALYA ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ EN İYİ ERKEK OYUNCU ( TAKVA )

33-RAMAZAN ÖZEL

T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI İSTANBUL DEVLET TÜRK MÜZİĞİ TOPLULUĞU'NUN İSTANBUL ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİNDE VERDİĞİ TÜRK MÜZİĞİ ESERLERİ VE İLAHİLERDEN OLUŞAN KONSERİ YAYINLANDI.

ÖZEL RÖPORTAJLAR :

AYLİN ŞENGÜN TAŞÇI : T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI İSTANBUL DEVLET TÜRK MÜZİĞİ TOPLULUĞU SANAT YÖNETMENİ VE KORO SANATÇISI

YURDAL TOKCAN : T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI İSTANBUL DEVLET TÜRK MÜZİĞİ TOPLULUĞU ÜYESİ , UD SANATÇISI

FATİH ZÜLFİKAR : T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI DEVLET TÜRK MÜZİĞİ TOPLULUĞU ÜYESİ , RİTM SANATÇISI

34-ÖZEL SÖYLEŞİLER - 1

PROGRAM KONUĞU :

YEŞİM SALKIM : YORUMCU

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

35-ÖZEL SÖYLEŞİLER - 2

PROGRAM KONUĞU :

EROL BÜYÜKBURÇ : SANATÇI

MEKAN : EROL BÜYÜKBURÇ'UN EVİ

36-ÖZEL SÖYLEŞİLER -3

PROGRAM KONUĞU : ( 1. BÖLÜM )

EŞREF KOLÇAK : SİNEMA OYUNCUSU

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

PROGRAM KONUĞU : ( 2. BÖLÜM )

BEHZAT GERÇEKER : MÜZİSYEN , ENBE ORKESTRASI KURUCUSU

MEKAN : M&E WORKSHOP ATÖLYESİ

37-RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL ( 2006 )

PROGRAM KONUĞU : ( 1.BÖLÜM )

YILDIRIM BEKÇİ : TÜRK SANAT MÜZİĞİ YORUMCUSU

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

PROGRAM KONUĞU : ( 2.BÖLÜM )

ÜMİT İRİS : DANS YORUMCUSU VE ÖĞRETMENİ

PROGRAMDA SULTANAHMET RAMAZAN ETKİNLİKLERİNDEN BÖLÜMLER SUNULDU.

38- 25.İSTANBUL KİTAP FUARI ( 2006 )

TÜYAP FUAR MERKEZİNDEANONSLAR VE RÖPORTAJLAR YAPILDI.

RÖPORTAJ KONUKLARI :

UĞUR DÜNDAR : GAZETECİ , TELEVİZYONCU

EDİZ HUN : AKTÖR

İZZET GÜNAY : AKTÖR

FEYZAN ERSİNAN TOP : AVUKAT , YAZAR

AYDIN BOYSAN : YAZAR

TURGUT ÖZAKMAN :YAZAR

SELİM İLERİ : YAZAR

TUNA KİREMİTÇİ : YAZAR

ALBERT YALMAN : TURİZMCİ , YAZAR

39- SELMAN ADA , ALİ BABA VE 40 HARAMİLER

İSTANBUL ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİNDE GÖSTERİMİ YAPILAN , KOMPOZİTÖR SELMAN ADA'YA AİT ALİ BABA VE 40 HARAMİLER OPERASI ( ÖN HAZIRLIKLARI İLE BİRLİKTE ) GÖRÜNTÜLENDİ.

RÖPORTAJ KONUKLARI :

SELMAN ADA : KOMPOZİTÖR , ORKESTRA ŞEFİ , İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ GENEL MÜZİK DİREKTÖRÜ VE BAŞ ORKESTRA ŞEFİ

EROL URAS : OPERA SANATÇISI

GİZEM EREM : İSTANBUL DEVLET OPERA BALESİ SOLİSTİ

MURAT GÖKSU : OPERA REJİSÖRÜ

40-BİR YÖNETMENİN BİYOGRAFİSİ

PROGRAM KONUĞU :

YÜCEL ÇAKMAKLI : YÖNETMEN , T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI SİNEMA DESTEKLEME KURULU ÜYESİ

(PROGRAMDA YÖNETMENİN ESERLERİNE YER VERİLDİ)

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

41-EN İYİLER

PROGRAM KONUKLARI :

RAFİ PORTAKAL : ANTİKACI , İŞ ADAMI

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

PROF.DR.JALE YILMABAŞAR : SERAMİK SANATÇISI , RESSAM , ÖĞRETMEN

MEKAN : AKM SERGİ SALONU

DR.YILDIRIM AKTUNA : PSİKİYATRİST , BAKIRKÖY RUH VE SİNİR HASTALIKLARI HASTANESİ E.BAŞHEKİMİ , BAKIRKÖY E.BELEDİYE BAŞKANI , SAĞLIK E.BAKANI

MEKAN : M&E WORKSHOP ATÖLYESİ

İDİL BİRET : DEVLET SANATÇISI , PİYANİST

MEKAN : MUSTAFA KEMAL MERKEZİ

PROGRAMDA AYRICA PORTAKAL SANAT GALERİSİNDEN VE JALE YILMABAŞAR RESİM SERGİSİNDEN GÖRÜNTÜLER SUNULDU , İDİL BİRET KONSERİNDEN BİR BÖLÜM YAYINLANDI.

42-BİR YORUMCU , BİR BATERİST

PROGRAM KONUĞU : ( 1.BÖLÜM )

AYŞEGÜL ALDİNÇ : YORUMCU

PROGRAM KONUĞU : ( İKİNCİ BÖLÜM )

CEZMİ BAŞEĞMEZ : BATERİST , İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI VURMALI SAZLAR GRUBU ÜYESİ

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

43-AKM ‘DEN MSM'YE

PROGRAM KONUKLARI : ( BİRİNCİ BÖLÜM )

AYŞEM SUNAL : İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ BAŞ BALERİNİ

SERDAR YALÇIN : İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ ORKESTRASI ŞEFİ

MEKAN : İSTANBUL ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ ( AKM )

PROGRAM KONUĞU : ( İKİNCİ BÖLÜM )

MÜJDAT GEZEN : TİYATRO SANATÇISI , TİYATRO VE OKUL İŞLETMECİSİ

MEKAN : MÜJDAT GEZEN SANAT MERKEZİ ( MSM )

44-ÖZEL SÖYLEŞİLER - 4

PROGRAM KONUĞU :

EZGİ SAYDAM : SOSYOLOG , OPERA SANATÇISI

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

 

 

45-ÖZEL SÖYLEŞİLER - 5

PROGRAM KONUĞU :

LALE BELKIS : OYUNCU , YORUMCU , MANKEN

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

46-YILBAŞI ÖZEL ( 31.12.2006 )

PROGRAM KONUĞU :

RUHSAR ÖCAL : İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ SOLİSTİ , OYUNCU

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

PROGRAMIN BAŞINDA VE SONUNDA , ENBE ORKESTRASI TİM SALONU KONSERİNDEN BÖLÜMLER YAYINLANDI.

47-ÖZEL SÖYLEŞİLER - 6

PROGRAM KONUĞU :

MEHMET TEOMAN : SÖZ YAZARI , PRODÜKTÖR

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

48-ÖZEL SÖYLEŞİLER - 7

PROGRAM KONUĞU : ( 1.BÖLÜM )

SİMİN MATER : YORUMCU

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

PROGRAM KONUĞU : ( 2.BÖLÜM )

AYŞE ÖZGÜN : SUNUCU , TV YAPIMCISI

MEKAN : M&E WORKSHOP ATÖLYESİ

49-M&E WORKSHOP ÖZEL

PROGRAM KONUĞU : ( 1.BÖLÜM )

GÜLSİN ONAY : PİYANİST , DEVLET SANATÇISI

MEKAN : LÜTFİ KIRDAR KONGRE MERKEZİ

SANATÇININ KONSERİNDEN BİR BÖLÜM ÇEKİLDİ VE YAYINLANDI.

PROGRAM KONUĞU : ( 2.BÖLÜM )

MİNE MUCUR : BESTECİ , ÖĞRETMEN , M&E WORKSHOP AKADEMİK KURUL BAŞKANI

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

( PROGRAMDA M&E WORKSHOP ÇALIŞMASI TANITILDI.)

50-ÇOCUK VE SANAT

PROGRAM , AÇILIŞI GERÇEKLEŞEN GARAJ İSTANBUL SANAT VE KÜLTÜR MERKEZİNİN GÖRÜNTÜLERİYLE BAŞLADI.

RÖPORTAJ KONUKLARI : (1. BÖLÜM )

MEHMET ALİ ŞAHİN : DEVLET BAKANI , BAŞBAKAN YARDIMCISI

MUSTAFA ALABORA : TİYATRO OYUNCUSU

MEHMET ALİ ALABORA : OYUNCU

GÜLRİZ SURURİ : TİYATRO SANATÇISI

MEKAN : GARAJ İSTANBUL

PROGRAM KONUĞU : ( 2.BÖLÜM )

NEŞ'E ERBERK : ESKİ TÜRKİYE GÜZELİ , MANKEN , AJANS İŞLETMECİSİ , EĞİTİMCİ

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

51-SİNEMADAN EDEBİYATA

PROGRAM KONUĞU : ( 1.BÖLÜM )

BURÇAK EVREN : ARKEOLOG , GAZETECİ , YAZAR

MEKAN : TARİHİ CAĞALOĞLU HAMAMI

PROGRAMDA AYRICA , TARİHİ CAĞALOĞLU HAMAMI TANITILDI.

PROGRAM KONUĞU : ( 2.BÖLÜM )

CEZMİ ERSÖZ : GAZETECİ , YAZAR

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

52-DENİZ , MÜZİK VE TİYATRO

PROGRAM KONUKLARI : ( 1.BÖLÜM )

FEDON : TEKSTİLCİ , YORUMCU

ASLAN ŞİŞMAN : KAPTAN , TEKNE ÜRETİCİSİ , VİRAMAR YÖNETİM KURULU BAŞKANI

MEKAN : AVRASYA BOAT SHOW 2007 VİRAMAR STANDI

PROGRAM KONUĞU : ( 2.BÖLÜM )

DİDEM GERMEN AYDIN : MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI TİYATRO BÖLÜMÜ MEZUNU , BAKIRKÖY BELEDİYE TİYATROLARI OYUNCUSU

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

53- 100.BÖLÜM

PROGRAM KONUĞU : ( 1.BÖLÜM )

EBRU ELVER : YORUMCU

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

PROGRAM KONUKLARI : ( 2. BÖLÜM )

TAYFUN ÖZEREN : KARAGÖZ GÖLGE OYUNU USTASI

BÜLENT AKAY : KARAGÖZ GÖLGE OYUNU USTA YARDIMCISI

SERVET ERDOĞAN : FETHİYE LOKUM ÜRETİCİSİ

MEHMET YEŞİL : ŞANLIURFA ÇİĞ KÖFTE USTASI

MUSTAFA YILMAZ : ŞANLIURFA MIRRA USTASI

YILMAZ BÜYÜKAŞIK : HATAY DOKUMA USTASI

AHMET BOSTANCI : HATAY MOZAİK USTASI

METİN ÇELEBİ : ERZURUM OLTU TAŞI İMALATÇISI

İBRAHİM ASTAM : HEREKE HALI TÜCCARI

NURAY KIVANÇ : HEREKE HALI DOKUMA USTASI

MUSTAFA GÜRSES : KÜÇÜKKUYU ZEYTİNYAĞI TESİSİ İŞLETMECİSİ

DR.YUSUF AKSOY : KÜÇÜKKUYU BELEDİYE BAŞKANI

MEHMET FİDAN : MARDİN GENÇLİK VE SPOR ŞUBE MÜDÜRÜ

ABDULLAH GÜVEN : ADIYAMAN İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ

MEKAN : TÜYAP - BEYLİKDÜZÜ

54-MÜZİK VE YAŞAM ÜZERİNE

PROGRAM KONUĞU :

BURCU GÜNEŞ : YORUMCU

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

55-HOŞGÖRÜ SAZENDELERİ

PROGRAM KONUĞU : ( 1.BÖLÜM )

AYŞE DEMİREL : BAKIRKÖY BELEDİYE TİYATROLARI OYUNCUSU

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

PROGRAM KONUKLARI : ( 2.BÖLÜM )

GÖKSEL BAKTAGİR : KANUN SANATÇISI

YURDAL TOKCAN : UD SANATÇISI

YARD.DOÇ.DR.NURİ ŞİMŞEKLER : KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ MEVLANA ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ DİREKTÖRÜ

MEKAN : İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAÇKA KAMPÜSÜ MUSTAFA KEMAL SALONU

PROGRAMDA HOŞGÖRÜ SAZENDELERİ GRUBUNUN KONSERİNE YER VERİLMİŞTİR.

56-MÜZİK DE TÜRK - YUNAN BULUŞMASI

PROGRAM KONUĞU :

ZİYNET SALİ : İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TÜRK MÜZİĞİ KONSERVATUVARI MEZUNU YORUMCU

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

57 - MAESTRO&ELIZABETH

2007

KÜLTÜR SANAT ÖDÜLLERİ

ÖZEL

SEÇİCİ KURUL

MAESTRO&ELIZABETH YAPIM EKİBİ

EXPO CHANNEL TV

BANU EVLERİ

MAESTRO&ELIZABETH İZLEYİCİLERİ

ÖDÜLLER

EN BAŞARILI OPERA SANATÇISI

HAKAN AYSEV

ÖDÜLÜ TAKDİM EDEN : FİGEN ÇAKMAK ( FIDOF )

EN BAŞARILI POP MÜZİK YORUMCUSU ( ERKEK )

ÇELİK

ÖDÜLÜ TAKDİM EDEN : TOLGA GÜRDİL ( M&E )

EN BAŞARILI BESTECİ

ALİ KOCATEPE

ÖDÜLÜ TAKDİM EDEN : MÜGE BAYSAL ( M&E )

EN BAŞARILI ALBÜM

BURCU GÜNEŞ

ÖDÜLÜ TAKDİM EDEN : BİLAL BAŞIBÜYÜK ( BANU EVLERİ )

EN BAŞARILI POP MÜZİK YORUMCUSU ( KADIN )

ZEYNEP CASALİNİ

ÖDÜLÜ TAKDİM EDEN : TOLGA GÜRDİL ( M&E )

CEM KARACA ÖZEL ÖDÜLÜ

BARIŞ AKARSU

ÖDÜLÜ TAKDİM EDEN : DİLAN DEMİR ( M&E )

MEKAN :

RÖPORTAJLAR : 2007 KAMPÜS FUARI CNR FUAR MERKEZİ MAESTRO&ELIZABETH STANDI

ÖDÜL TÖRENİ VE PERFORMANSLAR : 2007 KAMPÜS FUARI CNR FUAR MERKEZİ SAHNE

58-TİYATROLAR HAFTASI (2007)

ÖZEL

PROGRAM KONUKLARI : ( 1.BÖLÜM )

KADRİYE KENTER : TİYATRO SANATÇISI

YONCA CEVHER YENEL : MİMAR SİNAN G.S.ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI TİYATRO BÖL.MEZUNU , BAKIRKÖY BELEDİYE TİYATROLARI VE DİZİ ( ASMALI KONAK , 1001 GECE V.B. )OYUNCUSU

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

PROGRAM KONUĞU : ( 2.BÖLÜM )

NECMİ KORKMAZ : GÜLAYLAR ALTIN GENEL MÜDÜRÜ

MEKAN : İSTANBUL MÜCEVHER FUARI 2007 - CNR FUAR ALANI

59-SEVMEK NEDİR

PROGRAM KONUKLARI :

MEHMET ALİ ALABORA : İSTANBUL ÜNİV.DEVLET KONSERVATUVARI TİY.BÖL.MEZUNU, OYUNCU

SERCAN : İSTANBUL TEKNİK ÜNİV.TÜRK MÜZİĞİ KONSERVATUVARI MEZUNU , YORUMCU

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

PROGRAM ÖZEL KONUĞU :

YALÇIN TURA : BESTECİ

MEKAN : CEMAL REŞİT REY KONSER SALONU

60-BAKIRKÖY BELEDİYE TİYATROLARI ÖZEL

PROGRAM KONUKLARI :

GÜLCE UĞURLU : MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİV.TİYATRO BÖLÜMÜ MEZUNU , BAKIRKÖY BELEDİYE TİYATROLARI OYUNCUSU

TURGAY KANTÜRK : İSTANBUL ÜNİV.DEVLET KONS.TİYATRO BÖL.MEZUNU , YÖNETMEN , BAKIRKÖY BELEDİYE TİYATROLARI GENEL SANAT YÖN.YARDIMCISI , HALİÇ ÜNİV.ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

61-SEN KAHVE BEN ÇAY

PROGRAM KONUĞU :

MURAT GÖĞEBAKAN : MÜZİSYEN

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

*PROGRAMDA AYRICA TOLGA GÜRDİL'İN SEN KAHVE BEN ÇAY ADLI YENİ ESERİ YAYINLANMIŞTIR.

62 - UMUT İÇİN SANAT

'BU YIL UMUT ( SOKAK ) ÇOCUKLARINA ATFEDİLEN' MAESTRO&ELIZABETH

GELENEKSEL YIL DÖNÜMÜ KUTLAMA GECESİ

TARİH : 19 MAYIS 2007

YER : ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ / İSTANBUL

SAAT : 20:00

KONSERE KATILAN SANATÇILAR

NEZ

FANİ HODARA - ESER KARATAŞ

NAZLI İLHAN

HİLAL ÖZDEMİR

TOLGA GÜRDİL - ZELİHA SUNAL

CLODAGH LONG ( İRLANDA )

CLIFFORD ( MALTA )

BORA GENCER

SHAMAN DANS TİYATROSU

SAHNEDE MESAJ VEREN SANATÇILAR

MARIO MORENO ( ABD )

MARIE MOLONEY ( İRLANDA )

BORA AYANOĞLU

FİGEN ÇAKMAK

MELTEM TAŞKIRAN

BARKOVİZYON ARACILIĞI İLE MESAJ VEREN SANATÇILAR

AJDA PEKKAN

DEMET SAĞIROĞLU

NÜKHET DURU

ŞEVKET UĞURLUER

ORHAN GENCEBAY

ÖZEL ŞİİR

GÜLTEN ALTAŞ

ABD' DEN GECE İÇİN ÜLKEMİZE GELEN FIDOF (ULUSLARARSI FESTİVALLER FEDERASYONU) GENEL SEKRETERİ MARIO MORENO' NUN FIDOF'A BAĞLI 72 ÜLKE ADINA ÖZEL BAŞARI PLAKETİ VERDİĞİ KİŞİLER

( MAESTRO&ELIZABETH PROGRAMININ BAŞARISINDAN ÖTÜRÜ )

TOLGA GÜRDİL

YAPIMCI

ÖZHAN EREM

YAYINCI KURUM EXPO CHANNEL TV YÖNETİM KURULU BAŞKANI

ALİ YAVUZ HASANOĞLU

SPONSOR FİRMA BANU EVLERİ - HASANOĞLU İNŞAAT YÖNETİM KURULU BAŞKANI

AYRICA İRLANDA' DAN GECE İÇİN ÜLKEMİZE GELEN KAVAN FESTİVALİ BAŞKANI MARIE MOLONEY , TOLGA GÜRDİL 'E BAŞARI PLAKETİ SUNMUŞTUR..

UMUT ( SOKAK ) ÇOCUKLARINA DESTEKLERİNDEN ÖTÜRÜ UMUT ÇOCUKLARI DERNEĞİ BAŞKANI YUSUF AHMET KULCA' NIN SAHNEDE PLAKET SUNDUĞU İSİMLER

( PLAKETLER MAESTRO&ELIZABETH PROGRAMI YAPIM EKİBİNE BU GECEYİ GENİŞ KAPSAMLI HALE GETİREREK UMUT ÇOCUKLARINA İTHAF ETTİKLERİ İÇİN ,DİĞER SANATÇI VE DESTEKÇİLERE DE UMUT İÇİN SANAT GECESİNE KATKIDA BULUNDUKLARI İÇİN SUNULMUŞTUR. )

TOLGA GÜRDİL

ÖZHAN EREM

MÜGE BAYSAL

KEMAL ERER

FATMA ARMAĞAN

DİLAN DEMİR

FİGEN ÇAKMAK

MARIO MORENO

MARIE MOLONEY

CLODAGH LONG

CLIFFORD

ALİ YAVUZ HASANOĞLU

FANİ HODARA

SEVDA AYDIN

NAZLI İLHAN

NEZ

YUSUF BÜTÜNLEY

FATİH TURAN

63- UMUT İÇİN MESAJLAR , DÜNDEN BUGÜNE ANEKTODLAR VE ÇOCUKLAR

PROGRAM KONUKLARI :

ORHAN GENCEBAY : MÜZİSYEN

DEMET SAĞIROĞLU : YORUMCU

ŞEVKET UĞURLUER : MÜZİSYEN

NÜKHET DURU : YORUMCU

AJDA PEKKAN : YORUMCU

FATİH TERİM : TEKNİK DİREKTÖR

BELKIS AKKALE : YORUMCU

MEKANLAR : KOÇ ÜNİVERSİTESİ , TEM STÜDYOLARI , THE MARMARA OTELİ , AVRUPA OKULLARI , ÖZEL PLATOLAR

64- YAZA MERHABA ( 2007 )

PROGRAM KONUKLARI : (1.BÖLÜM)

GÜLNUR : İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI TİYATRO BÖLÜMÜ MEZUNU , GRUP 4 YÜZ ÜYESİ

ONUR : YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MODERN DANS BÖL.ÖĞRENCİSİ , GRUP 4 YÜZ ÜYESİ

DİDEM : YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ SANAT TASARIMI BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİ , GRUP 4 YÜZ ÜYESİ

İLKAY : MÜJDAT GEZEN SANAT MERKEZİ KURS MEZUNU , GRUP 4 YÜZ ÜYESİ

MEKAN : AQUA DOLPHIN / BAHÇEŞEHİR

İKİNCİ BÖLÜM :

BU BÖLÜMDE DİYARBAKIR KÜLTÜR MERKEZİNDE GERÇEKLEŞEN VE MAESTRO TARAFINDAN AÇILIŞI YAPILAN TAN SAĞTÜRK BALE OKULUNUN YIL SONU ÖZEL GECESİ GÖRÜNTÜLERİ YAYINLANDI.

AYRICA PROGRAMIN BAŞINDA , ARAMIZDAN AYRILAN BARIŞ AKARSU'NUN ANISINA ÖZEL ARŞİV GÖRÜNTÜLERİ YERALDI.

65- MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI ÖZEL

PROGRAM KONUKLARI :

PROF.ZELİHA BERKSOY : MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI TİYATRO ANASANAT BÖLÜMÜ BAŞKANI , TİYATRO SANATÇISI

PROF.MESUT İKTU : MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI MÜDÜRÜ , OPERA SANATÇISI

MEKAN : MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI

66-ÖZBEKİSTAN'DAN TÜRKİYE'YE KÜLTÜR VE MÜZİK ÜZERİNE

PROGRAM KONUĞU :

ŞAHSENEM : RUS DİLİ VE EDEBİYATI MEZUNU , YORUMCU

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

67-2007 YAZ EDREMİT KÖRFEZİ ÖZEL

PROGRAM KONUKLARI :

TULUYHAN UĞURLU: PİYANİST , KOMPOZİTÖR

MEHMET ÜNAL ŞAHİN : AYVACIK BELEDİYE BAŞKANI

ÜNSAL CAN : TURİZMCİ

DR.YUSUF AKSOY : KÜÇÜKKUYU BELEDİYE BAŞKANI

ŞİRİN GÜRKEY : PERCUSSIONİST , ZİLLİ PERC.GRUBU KOORDİNATÖRÜ

PROGRAM ÇEKİMLERİ :

TULUYHAN UĞURLU ASSOS KONSERİ

CİHAT AŞKIN , CAKA ASSOS KONSERİ

LEMAN SAM ALTINOLUK KONSERİ

YILDIZ KENTER ALTINOLUK TEK KİŞİLİK OYUNU

SARI KIZ TÜRBESİ ÇEKİMİ

ZEUS ALTARI ÇEKİMİ

ADATEPE ZEYTİNYAĞI MÜZESİ ÇEKİMİ

ZİLLİ PERCUSSION GRUBU AYVALIK KONSERİ

İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ FOLKLORAMA AYVALIK KONSERİ

68-FESHANE TRABZON GÜNLERİ ÖZEL

PROGRAM KONUKLARI :

ALİ YAVUZ HASANOĞLU : HASANOĞLU İNŞAAT YÖNETİM KURULU BAŞKANI , TRABZON GÜNLERİ SPONSORU

TAHSİN USTA : TRABZON DERNEKLER BİRLİĞİ GENEL BAŞKANI

SALİH TURAN ( SALİ ) : RESSAM

FİGEN ÇAKMAK : FIDOF TÜRKİYE AS BAŞKANI

DOĞAN KOSPANCALI : ÖZEL ST.BENOIT FRANSIZ LİSESİ MÜZİK ÖĞRETMENİ , BESTECİ , ORKESTRA ŞEFİ , MISIR 5.İSKENDERİYE MÜZİK FESTİVALİ ( BESTE DALINDA ) BİRİNCİSİ ( 2007 )

HANDE ÜNDAR : 2007 KASDAV LİSELER ARASI MÜZİK YARIŞMASI EN İYİ BAYAN SOLİST , MISIR 5.İSKENDERİYE MÜZİK FESTİVALİ ( SOLİST DALINDA ) BİRİNCİSİ ( 2007 )

PROGRAMDA TRABZON VE KARADENİZ ETNİK MÜZİKLERİ , AKSESUVARLARI V.B.ÖRNEKLER VERİLDİ.

MEKAN : FESHANE

69-SUNA KAN SAHNEDE...

PROGRAM KONUĞU ( 1 ) :

SUNA KAN : DEVLET SANATÇISI , KEMAN VİRTİYÖZÜ

MEKAN : İŞ SANAT

( SUNA KAN KONSERİNDEN ÇEKİLEN ÖZEL GÖRÜNTÜLER YAYINLANDI . )

PROGRAM KONUĞU ( 2 ) :

BEYZA DURMAZ : YORUMCU

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

70- POP & JAZZ

PROGRAM KONUKLARI :

TARIK : YORUMCU

NEŞET RUACAN : TRT İSTANBUL HAFİF MÜZİK VE JAZZ ORKESTRASI ŞEFİ , JAZZ GİTARİST

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

71-ARAR

PROGRAM KONUKLARI :

CAN AKSEL AKIN : BESTECİ

KUDSİ ERGUNER : NEYZEN

MEKAN : CEMAL REŞİT REY KONSER SALONU

PROGRAMDA AKBANK ODA ORKESTRASI KONSERİNDEN ARAR ADLI ESER YAYINLANDI.

PROGRAM KONUĞU :

EVİN İLYASOĞLU : MÜZİSYEN , YAZAR

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

72-DÜNDEN BUGÜNE 'ASYA'

PROGRAM KONUĞU :

ASYA : YORUMCU

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

73-BİR SIRLI DÖNÜŞTÜR BU AŞKA DOĞRU

PROGRAM KONUKLARI :

NADİR KARNIBÜYÜKLER : POSTNİŞİN ( İSTANBUL MÜZİK VE SEMA TOPLULUĞU )

ÖZLEM BAŞ : MENAJER ( İSTANBUL MÜZİK VE SEMA TOPLULUĞU )

MEKAN : İŞ SANAT

PROGRAMIN İLK BÖLÜMÜNDE MEVLANA'NIN 800.DOĞUM YILDÖNÜMÜ MÜNASEBETİYLE İŞ SANAT SAHNESİNDE SERGİLENEN SEMA TÖRENİ YAYINLANDI.

PROGRAM KONUKLARI :

AYLİN ÇALAP : SEMAVER KUMPANYA TİYATROSU OYUNCUSU , İST.ÜNİV.PEDEGOJİ BÖL.MEZUNU

TANSU BİÇER : SEMAVER KUMPANYA TİYATROSUOYUNCUSU , ANADOLU ÜNİV.KONSERVATUVARI TİYATRO BÖL.MEZUNU

SERKAN KESKİN : SEMAVER KUMPANYA TİYATROSU OYUNCUSU

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

PROGRAMIN İKİNCİ BÖLÜMÜNDE SEMAVER KUMPANYA TİYATROSU OYUNLARINDA ÖRNEKLER YAYINLANDI.

PROGRAM KONUĞU :

PROF.SAİM AKÇIL : TEKFEN FİLARMONİ ORKESTRASI KURUCUSU VE ŞEFİ , HALİÇ ÜNİV.KONSERVATUVARI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

74- ZEHRA YILDIZ VE YENİ YIL ÖZEL

PROGRAMIN BAŞINDA , PROGRAM ALBÜMÜNDEN FOTOĞRAFLAR SUNULDU.

AYRICA RESSAM NURHAN OKTAR RESİM KOLEKSİYONU ÖZEL BİR ÇEKİM İLE YAYINLANDI.

PROGRAM KONUKLARI :

SÜHA YILDIZ : ZEHRA YILDIZ'IN EŞİ VE ZEHRA YILDIZ VAKFI KURUCUSU , OPERA SANATÇISI

BURAK BİLGİLİ : OPERA SANATÇISI , ( OPERA STARI ) , BAS

MEKANLAR : AKM FUAYE , BÜYÜK SALON SAHNE

PROGRAM KONSER İLE SONA ERDİ.

75- 2008 / 1 - 122

PROGRAM KONUKLARI :

CIHAT AŞKIN : KEMAN SANATÇISI

SERHAN BALİ : ANDANTE DERGİSİ GENEL YAYIN YÖNETMENİ

MEKAN : THE SOFA HOTEL - NİŞANTAŞI

76-2008 / 2 - 123

PROGRAM KONUĞU :

PROF.DR.ALAEDDİN YAVAŞÇA : KADIN DOĞUM MÜTEHASSISI , DEVLET SANATÇISI ,TÜRK MÜZİĞİ BESTECİ VE SÖZ YAZARI , HALİÇ ÜNİV.TÜRK MÜZİĞİ KONSERVATUVARI ÖĞRETİM ÜYESİ , YORUMCU

MEKAN : PROF.DR.ALAEDDİN YAVAŞÇA'NIN EVİ

77-2008 / 3 - 124

PROGRAM KONUKLARI :

BÜLENT GÜVEN : EYYAM GRUBU KURUCU VE ÜYESİ ,MÜZİSYEN

HAKAN ŞAVKLI : EYYAM GRUBU ÜYESİ , MÜZİSYEN

ALEV BAYMUR : ANKARA DEVLET KONSERVATUVARI MEZUNU BALERİN , AMERİKA'DA EMLAK DANIŞMANI

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

78-2008 / 4 - 125

PROGRAM KONUKLARI :

NASUH MAHRUKİ : AKUD BAŞKANI , YAZAR

EYŞAN ÖZHİM : MANKEN , MARKA UZMANI

ÖNDER FOÇAN : JAZZ SANATÇISI , GİTARİST

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

79-2008 / 5 -126

PROGRAM KONUĞU : ( 1.BÖLÜM )

ALİ NİŞADIR : UD İMALAT USTASI

MEKAN : ALİ NİŞADIR UD İMALAT ATÖLYESİ - UNKAPANI

PROGRAM KONUĞU : ( 2.BÖLÜM )

ÇİĞDEM İYİCİL : KAMERATA SAYGUN ORKESTRASI KURUCUSU VE YÖNETİCİSİ , MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİV.DEVLET KONSERVATUVARI YAYLI SAZLAR ANA SANAT DALI BAŞKANI , KEMAN SANATÇISI

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

80-2008 / 6 - 127

PROGRAM KONUKLARI :

HASAN BASRİ GÜZELOĞLU : SAMSUN VALİSİ

KERİM SOYSAL : DEVLET OPERA VE BALESİ GENEL KOORDİNATÖRÜ , SAMSUN OPERA VE BALESİ KURUCUSU

CİHAT BİNGÖL : GELİBOLU BELEDİYE BAŞKANI

ALİ SERİNDAĞ : BOLU VALİSİ

GÖKHAN DEMİRAĞ : FOÇA BELEDİYE BAŞKANI

ERTUĞRUL GÜNAY : KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI

NEDİM ÖZDEMİR : KÜÇÜKKÖY ( SARIMSAKLI ) BELEDİYE BAŞKANI

MEKAN : EMITT 2008 - TÜYAP

81 - 128

PROGRAM KONUKLARI ( 1.BÖLÜM ) :

CENK ATASOY : GRUP GÖÇ - MEN ÜYESİ , MARMARA ÜNİV.MÜZİK BÖLÜMÜ MEZUNU , KEMAN SANATÇISI

HAKAN KAYA : GRUP GÖÇ - MEN ÜYESİ , MARMARA ÜNİV.MÜZİK BÖLÜMÜ MEZUNU , KEMAN VE AKORDİON SANATÇISI

ÇAĞLAR AKMAN : GRUP GÖÇ - MEN ÜYESİ , MARMARA ÜNİV.MÜZİK BÖLÜMÜ MEZUNU , KONTRBASS SANATÇISI

ÇAĞATAY DEDE : GRUP GÖÇ - MEN ÜYESİ , MARMARA ÜNİV.MÜZİK BÖLÜMÜ MEZUNU, PERCUSSIONİST

GÖKHAN BEK : GRUP GÖÇ - MEN ÜYESİ , MARMARA ÜNİV.MÜZİK BÖLÜMÜ MEZUNU , GİTARİST , VOKAL

PROGRAM KONUĞU ( 2.BÖLÜM ) :

SAMİ ÖZER : TASAVVUF MÜZİĞİ YORUMCUSU

MEKAN : KONUT - İŞYERİ FUARI 2008 - CNR

82 - 129

PROGRAM KONUĞU ( 1.BÖLÜM ) :

SİNAN ULUANT : MİMAR , KUBBEALTI AKADEMİSİ , KÜLTÜR VE SANAT VAKFI MÜTEVELLİ HEYETİ ÜYESİ VE BAŞKAN VEKİLİ

MEKAN : KUBBEALTI VAKFI MERKEZİ ( TARİHİ KÖPRÜLÜ MEDRESESİ )

PROGRAM KONUKLARI ( 2.BÖLÜM ) :

LEVENT ÇOKER : BESTECİ ( EUROVISION INTERNATIONAL 1997 ÜÇÜNCÜLÜK ) , İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI TROMBON GRUP ŞEFİ

ŞEBNEM PAKER : YORUMCU , MÜZİK ÖĞRETMENİ

MEKAN : KONUT - İŞYERİ FUARI 2008 - CNR

83 - 130

PROGRAM KONUĞU :

PROF.DR.NEVZAT ATLIĞ : RADYOLOJİ ( RÖNTGEN ) MÜTEHASSISI , DEVLET SANATÇISI , KORO ŞEFİ , İSTANBUL TEKNİK ÜNİV.DEVLET KONSERVATUVARI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

MEKAN : KUBBEALTI VAKFI MERKEZİ ( TARİHİ KÖPRÜLÜ MEDRESESİ )

84 - 131

PROGRAM KONUĞU :

DR.NAİL YAVUZOĞLU : İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TÜRK MÜZİĞİ DEVLET KONSERVATUVARI KOMPOZİSYON BÖLÜM BAŞKANI , FLÜTİST , CEMAL REŞİT REY BIG BAND ORKESTRA ŞEFİ , MÜZİK EĞİTİMİ KİTAPLARI YAZARI

MEKAN : TARİHİ CAĞALOĞLU HAMAMI

85 - 132

PROGRAM KONUĞU :

OLCAYTO AHMET TUĞSUZ : BESTECİ ( 1982 , 1987 EUROVISION ŞARKI YARIŞMALARI BİRİNCİSİ ), PRODÜKTÖR , ORGANİZATÖR

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

86 - 133

PROGRAM KONUKLARI :

ÜSTÜN ASUTAY : TİYATRO SANATÇISI

CİHAT TAMER : TİYATRO SANATÇISI , BASAD

( BAKIRKÖYLÜ SANATÇILAR DERNEĞİ ) BAŞKANI

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

87 - 134

PROGRAM KONUĞU :

BEDRETTİN DALAN : İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ESKİ BAŞKANI , E.MİLLETVEKİLİ , İSTEK VAKFI MÜTEVELLİ KURULU BAŞKANI

MEKAN : İSTEK VAKFI YÖNETİM BİNASI - ACIBADEM

88 - 135

( 23 NİSAN ÖZEL )

PROGRAM KONUKLARI :

NEŞE OKUR : ORTADOĞU TEKNİK ÜNİV.MEZUNU ELEKTRONİK MÜHENDİSİ , CAKA ( CIHAT AŞKIN VE KÜÇÜK ARKADAŞLARI ) PROJESİ PROJE KOORDİNATÖRÜ , MENAJER

NAZAN AKIN : İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI PİYANO PEDEGOGU , TRT İSTANBUL RADYOSU ÇOCUK KOROSU PİYANİSTİ

TUĞBA ERTAN : ÇEKMEKÖY İLKÖĞRETİM OKULU MÜZİK ÖĞRETMENİ , TRT İSTANBUL RADYOSU ÇOCUK KOROSU MÜZİK ÖĞRETMENİ

ECE KOÇAK : SAİNTE PULCHERİE FRANSIZ LİSESİ ÖĞRENCİSİ

ASLI TORAMAN : İTALYAN LİSESİ ÖĞRENCİSİ

ÇİĞDEM ŞAHİNER : ÜSKÜDAR ALMANCA ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİSİ , CAKA PROJESİ TALEBESİ , VİYANA GYMNASİUM MÜZİK OKULU SINAVLARINI KAZANMIŞ YENİ DÖNEM ÖĞRENCİSİ

DERNE ANTİKA : ÖZEL ENKA İLKÖĞRETİM OKULU ÖĞRENCİSİ

CAN DENİZ YILMAZ : DENİZATI İLKÖĞRETİM OKULU ÖĞRENCİSİ , CAKA PROJESİ EN KÜÇÜK TALEBESİ

MANOLYA YILDIZ : ÇEKMEKÖY İLKÖĞRETİM OKULU VE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI YARI ZAMANLI KEMAN ÖĞRENCİSİ

YAĞMUR ULUTAŞ : ÇEKMEKÖY İLKÖĞRETİM OKULU VE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI YARI ZAMANLI KEMAN ÖĞRENCİSİ

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

89 - 136

PROGRAM KONUKLARI :

TOYGAR IŞIKLI : İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TÜRK MÜZİĞİ DEVLET KONSERVATUVARI MEZUNU BESTECİ ( DUDAKTAN KALBE , YAPRAK DÖKÜMÜ DİZİ MÜZİKLERİ BESTECİSİ )

SELÇUK BORAK : İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ BAŞ KOREOGRAFI , MÜZİKAL KOREOGRAFI

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

PROGRAM KONUĞU :

PROF.DR.İLBER ORTAYLI : TOPKAPI SARAYI MÜZESİ BAŞKANI

MEKAN : TOPKAPI SARAYI

90 - 137

PROGRAM KONUKLARI :

AYSUN ASLAN : ANKARA DEVLET KONSERVATUVARI BALE BÖLÜMÜ MEZUNU , İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ KOREOGRAFI , TÜRKUAZ GRUBU KURUCUSU VE KOREOGRAFI , EXPO 2015 SUNUMU GÖSTERİ KOREOGRAFI

FİGEN ÇAKMAK : FIDOF AS BAŞKANI , KASDAV LİSELERARASI MÜZİK YARIŞMASI JÜRİ ÜYESİ

SEDA SUBAŞI : İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ ORKESTRASI KONZERTMEİSTER

YALIN YILDIZ : ÖZEL KADIKÖY GÜZEL SANATLAR LİSESİ ÖĞRENCİSİ , KASDAV 2008 EN İYİ ERKEK SOLİST

SERKAN OKTAY : FATİN RÜŞTÜ ZORLU ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİSİ , KASDAV 2008 EN İYİ ARANJÖR

HANDE ÜNDAR : ÖZEL ST.BENOUA FRANSIZ LİSESİ ÖĞRENCİSİ , KASDAV 2008 EN İYİ KADIN SOLİST

91 - 138

PROGRAM KONUKLARI ( 1. BÖLÜM ) :

MERAL BİLGİN : ZEYNEP MUTLU EĞİTİM VAKFI KEMER İLKÖĞRETİM OKULU MÜDÜRÜ , İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

CEM ERTEKİN : ÇAĞDAŞ BALE TOPLULUĞU GENEL SANAT YÖNETMENİ

MEKAN : KEMER İLKÖĞRETİM OKULU

BU BÖLÜMDE ÇAĞDAŞ BALE TOPLULUĞU GÖSTERİSİ GÖRÜNTÜLENDİ.

PROGRAM KONUĞU ( 2. BÖLÜM ) :

SUAVİ : SANATÇI , MESAM BAŞKAN YARDIMCISI

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

PROGRAM KONUĞU ( 3. BÖLÜM ) :

ADNAN SEZGİN : GALATASARAY KLÜBÜ YÖNETİM KURULU ÜYESİ , FUTBOL ŞUBESİ SORUMLUSU

MEKAN : GALATASARAY KLÜBÜ FLORYA METİN OKTAY TESİSLERİ

92 - 139

PROGRAM KONUĞU ( 1. BÖLÜM ) :

SEMİH SAYGINER : BİLARDO OYUNCUSU , DÜNYA ŞAMPİYONU

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

PROGRAM KONUĞU ( 2. BÖLÜM ) :

OKTAY KERESTECİ : BALET , KOREOGRAF , ANADOLU ATEŞİ GÖSTERİ GRUBU KOREOGRAFI

MEKAN : İSTANBUL GÖSTERİ MERKEZİ

BU BÖLÜMDE TRUVA PRODÜKSİYONU KOSTÜM VE AKSESUVARLARINDAN KULİS ÖZEL ÇEKİM GÖRÜNTÜLERİ YAYINLANDI.

93 - 140

PROGRAM KONUĞU ( 1. BÖLÜM ) :

ÖZKAN TURGAY : BESTECİ , ARANJÖR , YAPIMCI

SERGIO VAROL : YORUMCU ( ÖZKAN TURGAY'IN YENİ POP PRODÜKSİYONU )

MEKAN : ÖZKAN TURGAY HOME STÜDYOSU - İSTİNYE

PROGRAM KONUĞU ( 2. BÖLÜM ) :

ERKAN OĞUR : PERDESİZ GİTAR VİRTİYÖZÜ , YORUMCU

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

141

PROGRAM KONUĞU ( 1.BÖLÜM ) :

ERDEM SİYAVUŞGİL : OPERA SANATÇISI , ŞAN ÖĞRETMENİ

MEKAN : ERDEM SİYAVUŞGİL'İN EVİ - ŞİŞLİ

PROGRAM KONUĞU ( 2.BÖLÜM ) :

LEVENT ÜLGEN : TİYATRO SANATÇISI , DİZİ OYUNCUSU ( EN SON BABALAR DUYAR DİZİSİ HALLEDERİZ KADİR TİPLEMESİ )

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

142

PROGRAM KONUĞU (1.BÖLÜM ) :

YILDIZ ALPAR : BALERİN , TÜRKİYE'NİN İLK BALE OKULU KURUCUSU , BALE ÖĞRETMENİ

MEKAN : YILDIZ ALPAR BALE OKULU - BAHARİYE CADDESİ , KADIKÖY

PROGRAM KONUKLARI ( 2.BÖLÜM ) :

ALİ YAVUZ HASANOĞLU : HASANOĞLU İNŞAAT YÖNETİM KURULU BAŞKANI

İSMAİL HAKKI TURUNÇ : İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKAN DANIŞMANI , ERAM ÖZEL EĞİTİME MUHTAÇ ÇOCUKLARA YARDIM DERNEĞİ BAŞKAN YARDIMCISI

MEKAN : BANU EVLERİ

PROGRAMDA ERAM DERNEĞİ TARAFINDAN BAŞLATILAN TEKERLEKLİ SANDALYE KAMPANYASININ BASIN TOPLANTISINDAN GÖRÜNTÜLER YAYINLANDI.

143

PROGRAM KONUĞU ( 1.BÖLÜM ) :

HALİL KARADUMAN : KANUN SANATÇISI , BESTECİ , T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI SANATÇISI

MEKAN : KÖPRÜLÜ MEDRESESİ , KUBBEALTI VAKFI

PROGRAM KONUKLARI ( 2.BÖLÜM ) :

CANAN ENDERSON : KEMAN SANATÇISI

NURHAN DAMCIOĞLU : KANTO SANATÇISI

MEKAN : ÖZKAN TURGAY HOME STÜDYO - İSTİNYE

144

PROGRAM KONUĞU :

NİNO VARON : BESTECİ , PRODÜKTÖR

MEKAN : NİNO VARON'UN EVİ - BÜYÜKADA

145

PROGRAM KONUKLARI :

HAKAN ALTINER : AVUKAT , TİYATRO YÖNETMENİ , TİYATRO KEDİ KURUCUSU

EBRU CÜNDÜBEYOĞLU : OYUNCU

TARIK PABUÇÇUOĞLU : TİYATRO SANATÇISI

MEKAN : ENKA TESİSLERİ , AÇIK HAVA TİYATROSU - İSTİNYE

PROGRAMDA KİBARLIK BUDALASI ADLI OYUNDAN BÖLÜMLER YAYINLANDI.

146

PROGRAM KONUĞU :

DAĞHAN BAYDUR : MÜZİSYEN , MÜZİKOTEK YÖNETİM KURULU BAŞKANI

MEKAN : MÜZİKOTEK - AKADLAR

PROGRAMDA ARŞİV EUROVISION VE KONSER GÖRÜNTÜLERİ YAYINLANDI.

147

PROGRAM KONUKLARI :

ZEKİ ALASYA : OYUNCU,TÜRKER İNANOĞLU VAKFI SİNEMA TV OKULU ÖĞRETİM GÖREVLİSİ VE BÖLÜM BAŞKANI

KAYHAN YILDIZOĞLU : TİYATRO SANATÇISI

LEVENT ÜLGEN : TİYATRO OYUNCUSU

SUAT SUNGUR : TİYATRO OYUNCUSU

CEZMİ BASKIN : TİYATRO OYUNCUSU

MEKAN : AKASYA DURAĞI DİZİSİ ÇEKİM SETİ

PROGRAMDA AKASYA DURAĞI ÇEKİM PLATOSUNDAN GÖRÜNTÜLER VERİLDİ.

148

PROGRAM KONUĞU ( 1.BÖLÜM ) :

EROL SAYAN : BESTECİ,ÖĞRETMEN ( TÜRK MÜZİĞİ ) , TANBUR SANATÇISI

MEKAN : EROL SAYAN'IN EVİ

PROGRAM KONUĞU ( 2.BÖLÜM ) :

UĞUR SEYREK : KOREOGRAF

MEKAN : BENİM ANNEM DANS EDEMEZ YARIŞMA PROGRAMI PLATOSU - ATA STÜDYOLARI - AYAZAĞA

PROGRAMDA YARIŞMA PROVA GÖRÜNTÜLERİ YAYINLANDI.

149

PROGRAM KONUĞU ( 1.BÖLÜM ) :

ÜLKÜ ADATEPE : ATATÜRK'ÜN MANEVİ KIZI

MEKAN : ÜLKÜ ADATEPE'NİN EVİ

PROGRAM KONUĞU ( 2.BÖLÜM ) :

UĞUR ATİK : TÜRK KAHVESİ FİNCAN VE TARİHİ ARAŞTIRMACISI

MEKAN : GALERİ SET - MISIR ÇARŞISI

150

PROGRAM KONUĞU (1.BÖLÜM ) :

KORHAN ABAY : SUNUCU,TİYATRO OYUNCUSU

MEKAN : KORHAN ABAY'IN HOME OFİSİ

PROGRAM KONUĞU ( 2.BÖLÜM ) :

PROF.DR.BİNGÜR SÖNMEZ : KALP-DAMAR CERRAHİSİ MÜTEHASSISI,SARIKAMIŞ TARİHİ ARAŞTIRMACISI,YAZAR

MEKAN : MEMORIAL HASTANESİ,KORDİYOLOJİ YOĞUN BAKIM SERVİSİ

151

PROGRAM KONUĞU ( 1.BÖLÜM ) :

HÜSEYİN FIRTINA : SAZ YAPIM USTASI,ATÖLYE SAHİBİ

MEKAN : FIRTINA SAZ İMALATHANESİ

PROGRAM KONUKLARI ( 2.BÖLÜM ) :

ZİHNİ GÖKTAY : TİYATRO SANATÇISI

ŞENAY SAÇBÜKER : TİYATRO OYUNCUSU

SAVAŞ BARUTÇU : TİYATRO OYUNCUSU

ORHAN ALKAYA : ŞEHİR TİYATROLARI GENEL SANAT YÖNETMENİ

MEKAN : HARBİYE CEMİL TOPUZLU AÇIK HAVA TİYATROSU

PROGRAMDA LÜKÜS HAYAT MÜZİKALİNDEN BÖLÜMLER YAYINLANDI.

152

PROGRAM KONUĞU :

HÜSEYİN AVNİ DANYAL : TİYATRO OYUNCUSU

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

153

PROGRAM KONUĞU ( 1.BÖLÜM ) :

İNCİ ÇAYIRLI : TÜRK MÜZİĞİ SANATÇISI

MEKAN : RAMAZAN ETKİNLİKLERİ BÖLGESİ-SULTANAHMET

PROGRAMIN 2.BÖLÜMÜNDE RAMAZAN ETKİNLİKLERİNDE YERALAN ESNAFLARLA RÖPORTAJLAR YAPILDI.

154

PROGRAM KONUĞU ( 1.BÖLÜM ) :

PROF.DR.DEVRİM ERBİL : RESSAM,DEVLET SANATÇISI

MEKAN : DEVRİM ERBİL ATÖLYESİ

PROGRAM KONUĞU ( 2.BÖLÜM ) :

PROF.İLHAN USMANBAŞ : BESTECİ,DEVLET SANATÇISI

ATIFET USMANBAŞ : OPERA SANATÇISI

MEKAN : İLHAN-ATIFET USMANBAŞ ÇİFTİNİN EVİ

155

PROGRAM KONUĞU :

MEHMET TANGÖR : VIOLİN MARKER , RESTORER

MEKAN : MEHMET TANGÖR KEMEN VE YAYLI SAZLAR İMALATHANESİ - KURTULUŞ

156

PROGRAM KONUKLARI :

SERAP MUTLU AKBULUT : TÜRK MÜZİĞİ SOLİST SANATÇISI

BİLGE ÖZGEN : TÜRK MÜZİĞİ BESTEKARI

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

157

PROGRAM KONUKLARI :

PROF.SAİM AKÇIL : TEKFEN FİLARMONİ ORKESTRASI ŞEFİ

HÜSEYİN SERMET : PİYANİST , DEVLET SANATÇISI

MEKAN : LÜTFİ KIRDAR KONGRE MERKEZİ

PROGRAMDA TEKFEN FİLARMONİ ORKESTRASININ İSTİKLAL MARŞININ 12 BESTESİNİ SESLENDİRDİĞİ CUMHURİYET KONSERİ YAYINLANMIŞTIR.

158

PROGRAM KONUĞU ( 1.BÖLÜM ) :

ZAFER AKINCI : UZMAN PSİKOLOG

MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

 

PROGRAM KONUĞU (2.BÖLÜM ) :

  • ERSU PEKİN : KİTAP TASARIMCISI
    MEKAN : ERSU PEKİN’İN EVİ - MASLAK

 

 

159

PROGRAM KONUKLARI :

  • TURGUT BOZKURT : TÜRK EĞİTİM VAKFI GENEL MÜDÜRÜ
  • YILMAZ BAYRAKTAR : TÜPRAŞ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI
  • PROF.MESUT İKTU : MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI MÜDÜRÜ
  • PROF.GÖNÜL GÖKDOĞAN : KEMAN SANATÇISI,ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
  • ECEVİT TUNALI : KEMAN YAPIM USTASI
  • PROF.ÇİĞDEM İYİCİL : KEMAN SANATÇISI,ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

 

MEKAN : CEMAL REŞİT REY KONSER SALONU

PROGRAMDA 1.ULUSLARARSI NURİ İYİCİL KEMAN YARIŞMASI FİNAL KONSERİ VE ÖDÜL TÖRENİ YAYINLANDI.

 

160

PROGRAM KONUĞU :

  • VEDAT ÇETİNKAYA : TÜRK MÜZİĞİ SOLİST SANATÇISI,KORO ŞEFİ
    MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

 

161

PROGRAM KONUĞU :

  • AMİR ATEŞ : TÜRK MÜZİĞİ VE DİNİ MUSİKİ BESTEKARI
    MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU 

 

162

PROGRAM KONUKLARI ( 1.BÖLÜM ) :

  • TÜRKAN ŞORAY : SİNEMA SANATÇISI
  • KADİR TOPBAŞ : İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI
  • NEVRA SEREZLİ : TİYATRO VE SİNEMA SANATÇISI
    MEKAN : CEMAL REŞİT REY KONSER SALONU

BU BÖLÜMDE,TÜRKAN ŞORAY’IN SİNEMA FİLMLERİNDE KULLANDIĞI  KOSTÜMLERDEN OLUŞAN SERGİNİN AÇILIŞI VE DETAYLAR YAYINLANDI.

PROGRAM KONUĞU ( 2.BÖLÜM ) :

  • BURHAN DOĞANÇAY : RESSAM
    MEKAN : DOĞANÇAY MÜZESİ – BEYOĞLU

 

163

PROGRAM KONUĞU ( 1.BÖLÜM ) :

  • MEHMET ALİ ÖZALICI : ERAM DERNEĞİ BAŞKANI
    MEKAN : EXPO CHANNEL TV STÜDYOSU

PROGRAM KONUĞU ( 2.BÖLÜM ) :

  • MUAZZEZ ABACI : TÜRK MÜZİĞİ SOLİST SANATÇISI
  • MEKAN : BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ

BU BÖLÜMDE MUAZZEZ ABACI KARMA KONSERİNDEN GÖRÜNTÜLER YAYINLANDI.

PROGRAM KONUĞU :

  • NİRAN ÜNSAL : YORUMCU
  • MEKAN : CİNER GRUBU YÖNETİM BİNASI – TALİMANE

BU PROGRAMDA ÖZEL EĞİTİME MUHTAÇ ÇOCUKLAR İLE ALAKALI SANATÇI MESAJ VE GÖRÜŞLRİ ALINDI.

 

164

MAESTRO&ELIZABETH
III.
BÜYÜK GECESİ

12 ARALIK 2008

CEMAL REŞİT REY KONSER SALONU

20:00 : KOKTEYL
21:00 : KONSER

BU ÖZEL GECE
‘ENGELLERİ SANATLA AŞALIM’
SLOGANIYLA
ERAM ÖZEL EĞİTİME MUHTAÇ ÇOCUKLARA YARDIM DERNEĞİNE ATFEDİLMİŞTİR.

 

 

KONSERE KATILAN SANATÇILAR :
( TÜRKİYE’DEN )

EROL BÜYÜKBURÇ

KONSERDEN…

HAKAN AYSEV

KONSERDEN…

ASYA

KONSERDEN…

 

 

SİMİN MATER

KONSERDEN…

MİNE MUCUR
AY IŞIĞI TÜRK MÜZİĞİ TOPLULUĞU

MİNE MUCUR VE AY IŞIĞI GRUBU

 

ŞEBNEM ÖZSARAN

KONSERDEN…

 


TOLGA GÜRDİL VE BUKET BENGİSU CANLI PERFORMANS…

ÖZKAN TURGAY

ÖZKAN TURGAY VE TOLGA GÜRDİL KONUŞMA YAPARKEN…

NİLAY TEZSAY

KONSERDEN…

 

KONSERE KATILAN SANATÇILAR :
( DİĞER ÜLKELERDEN )
 
MISS. JURGITA BENDIKAITE – LİTVANYA

PROVA…

FİNAL…
MISS. LORENA FRANCESCA MALONEY - İRLANDA

FİNAL SONRASI…

MISS. MARGARITA HRISTOVA – MAKEDONYA

FİNAL SONRASI…

MR. MARK TONNA – MALTA
         
                                         KONSERDEN…

MISS WESSAM ABDEL HASNY - MISIR

STÜDYO PROVASI…

KONSERDEN…


KONSER SONRASI…

MR.TONI PHILIP FRENSAWI – LÜBNAN

PROVADAN…

 

 


KONSERDEN…

MR.ORAZIO GABRIELE – İTALYA

ÇALIŞMA GÜNLERİNDEN BİR KARE…

 

 PLAKET TÖRENİ :

ERAM DERNEĞİ TARAFINDAN VERİLEN PLAKETLER :

A - PLAKET ALAN İSİMLER :

ÖZHAN EREM
TOLGA GÜRDİL
MÜGE BAYSAL
KEMAL ERER
DİLAN DEMİR
FATMA ARMAĞAN

PLAKETLERİ TAKDİM EDEN :
AHMET SELAMET
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEİ BAŞKAN VEKİLİ

 


SAYIN ÖZHAN EREM PLAKETLERİNİ ALIRKEN…

 


SAYIN AHMET SELAMET PLAKET SUNARKEN…
( SAYIN TOLGA GÜRDİL PLAKETLERİNİ ALIRKEN )

 

B - PLAKET ALAN İSİM :

FİGEN ÇAKMAK

PLAKETİ TAKDİM EDEN :
İSMAİL HAKKI TURUNÇ
ERAM DERNEĞİ BAŞKAN YARDIMCISI


SAYIN FİGEN ÇAKMAK PLAKETLERİNİ ALIRKEN…

 

C - PLAKET ALAN İSİMLER :

SELMİ ANDAK -----ONUR KONUĞU
NİNO VARON ------ ONUR KONUĞU
GALERİ SET
AYHAN ATAMAN
AHMET ARAS
MISS. JURGITA BENDIKAITE
MISS. LORENA FRANCESCA MALONEY 
MISS. MARGARITA HRISTOVA
MR. MARK TONNA
MISS. WESSAM ABDEL HASNY
MR.TONI PHILIP FRENSAWI
MR.ORAZIO GABRIELE
MR.ELIJUS ROMANOVAS
MRS.MAIRE MOLONEY
MR.STOJAN TROICKI
MR.ROBERT CEFAI
MR.SAMIR SABRY
MRS.MARGUERITE KALDAS
EROL BÜYÜKBURÇ
HAKAN AYSEV
ASYA
MİNE MUCUR
ÖZKAN TURGAY
SERAP YENİCİ
NİLAY TEZSAY
FANİ HODARA
BUKET BENGİSU
ŞEBNEM  ÖZSARAN
SİMİN MATER
DİDEM GERMEN

PLAKETLERİ TAKDİM EDENLER :
ERAM DERNEĞİ YÖNETİCİLERİ VE
TOLGA GÜRDİL

 

 


SAYIN SELMİ ANDAK İLE…


SAYIN NİNO VARON İLE…


PLAKET TÖRENİNDEN…

 

 

 

 

 

 

ERAM DERNEĞİ,AYRICA GECEYE KATILAN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ  SAYIN AHMET SELAMET BEY’E,KATILIMLARINDAN ÖTÜRÜ BİR TEŞEKKÜR PLAKETİ SUNMUŞLARDIR.


SAYIN SELAMET PLAKETLERİNİ ALIRKEN…

MAESTRO&ELIZABETH
PROGRAMI
YAPIMCISI
 TOLGA GÜRDİL’E SUNULAN
BAŞARI PLAKETLERİ

 

PLAKET VEREN ÜLKELER VE PLAKETLERİ SUNAN FESTİVAL BAŞKANLARI :

MR.ELIJUS ROMANOVAS - LİTVANYA

MRS.MAIRE MOLONEY - İRLANDA

MR.STOJAN TROICKI - MAKEDONYA

MR.ROBERT CEFAI - MALTA

MR.SAMIR SABRY – MISIR

 


SAYIN MOLONEY İLE…


SAYIN TROICKI İLE…

     
SAYIN ROMANOVAS İLE…         SAYIN CEFAİ İLE…

SAYIN SAMİR SABRİ İLE…

 

GECEYE TELGRAF GÖNDEREN İSİMLERDEN BİRKAÇI :

SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN
BAŞBAKAN

SAYIN HAYATİ YAZICI
DEVLET BAKANI VE BAŞBAKAN YARDIMCISI

SAYIN NİMET ÇUBUKÇU
DEVLET BAKANI

SAYIN KADİR TOPBAŞ
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI

 

GECE HAKKINDA KISA KISA…

  • MAESTRO&ELIZABTH PROGRAMININ ÜÇÜNCÜ BÜYÜK GECESİ İÇİN MISIR,LİTVANYA,MAKEDONYA,İRLANDA,MALTA  SANATÇILARI VE  FESTİVAL BAŞKANLARI ÜLKEMİZE GELMİŞLERDİR.

İTALYA VE LÜBNAN İSE SANATÇILARINI GÖNDERMEK SURETİYLE GECEDE VAR OLMUŞTUR.
GELEN KONUKLAR VE SANATÇILAR,BİR HAFTA BOYUNCA EKİBİMİZ VE DESTEK KURULUŞLARIMIZ TARAFINDAN AĞIRLANMIŞ VE TOPKAPI SARAYI,AYASOFYA TURLARI,KAPALIÇARŞI,MISIR ÇARŞISI TURLARI,AKŞAM YEMEĞİ RESEPSİYONLARI İLE DOPDOLU SAATLER GEÇİRMİŞLERDİR.

  • MISIR,LÜBNAN,İTALYA,LİTVANYA VE MAKEDONYALI SANATÇILAR,ÜLKEMİZDE STÜDYO ÇALIŞMASI VE PROVALAR YAPARAK TOLGA GÜRDİL’E AİT YEPYENİ ESERLERİ SESLENDİRMİŞLERDİR.SANATÇILAR BU ESERLERİ ÜLKELERİNDE DE SESLENDİRECEKLERDİR.
  • GECEDE ÖNCEDEN EKİBİMİZ TARAFINDAN HAZIRLANAN ERAM DERNEĞİ VE ÖZEL EĞİTİME MUHTAÇ ÇOCUKLARLA ALAKALI TANITIM FİLMİ BARKOVİZYON ARACILIĞI İLE GÖSTERİLMİŞTİR.BU TANITIM FİLMİNDE,GECEMİZE DESTEK VEREN SANATÇILARIN MESAJLARIDA YER ALMIŞTIR.

 

GECEYE MESAJLARIYLA DESTEK VEREN SANATÇILAR :

TÜRKAN ŞORAY
NEVRA SEREZLİ
MUAZZEZ ABACI
BURHAN DOĞANÇAY
NİRAN ÜNSAL


GECEDE SUNUMLARIYLA MAESTRO’YA EŞLİK EDEN ELIZABETH TİYATRO SANATÇISI DİDEM GERMEN.

165

PROGRAM KONUKLARI :

  • İSMAİL HAKKI TURUNÇ : İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKAN DANIŞMANI,ERAM DERNEĞİ BAŞKAN YARDIMCISI
  • ALİ YAVUZ HASANOĞLU : HASANOĞLU İNŞAAT YÖNETİM KURULU BAŞKANI
    MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

 

166

PROGRAM KONUĞU :

  • EYLEM : YORUMCU
  • MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

 

167

PROGRAM KONUĞU :

  • EBRU AYDIN : YORUMCU
    MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

 

168

PROGRAM KONUĞU :

  • YAŞAR : YORUMCU
    MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

 

 

 

 

169

PROGRAM KONUĞU :

  • ENGİN GÜRKEY : PERCUSSION SANATÇISI

 

AYRICA PROGRAMDA İSTANBUL VURMALI ÇALGILAR TOPLULUĞUNA YER VERİLMİŞ,KÜÇÜK SÖYLEŞİLER YAPILMIŞ VE CANLI PERFORMANSLARI YAYINLANMIŞTIR.

MEKAN : ENGİN GÜRKEY PERCUSSION ATÖLYESİ

 

170

PROGRAM KONUĞU :

  • SİBEL MİRKELAM : YORUMCU
    MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

 

171

PROGRAM KONUĞU :

  • NESRİN TOPKAPI : DANS ÖĞRETMENİ
    MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

 

172

PROGRAM KONUKLARI :

  • AHMET KADRİ RİZELİ : KLASİK KEMENÇE SANATÇISI
  • BAHADIR ŞENER : KANUN SANATÇISI,ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
  • FURKAN BİÇER : HAFIZ,YORUMCU
    MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

 

 

 

 

173

PROGRAM KONUĞU :

  • ZERRİN ÖZER : YORUMCU
    MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

 

 

174

PRORAM KONUKLARI :

  • NAİL KESOVA : POSTNİŞİN
  • MURAT KANBERİ : SEMAZEN
  • SU GÜNEŞ MIHLADIZ : SEMAZEN
  • AHMET CEMAL ÖKSÜZ : NEYZEN
  • NEŞE HERSEK : ORGANİZATÖR
    MEKAN : NAİL KESOVA MEVLEVİ ATÖLYESİ

 

 

175

PROGRAM KONUĞU :

  • HALUK BİLGİNER : TİYATRO SANATÇISI
    MEKAN : OYUN ATÖLYESİ - MODA

 

176

PROGRAM KONUĞU :

  • HANDE SUBAŞI : MANKEN,OYUNCU
    MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

 

177

PROGRAM KONUKLARI :

  • GÜL ONAT : TİYATRO OYUNCUSU
  • TURHAN TAŞAN : TÜRK MÜZİĞİ BESTECİSİ,KORO ŞEFİ
    MEKAN : BANU EVLERİ ÇEKİM PLATOSU

 

178

PROGRAM KONUĞU :

  • MUSTAFA SAĞYAŞAR : TÜRK MÜZİĞİ SANATÇISI
  • MEKAN : STAGE İSTANBUL

 

179

PROGRAM KONUĞU :

  • ECE ÜLKER : AİLE HEKİMİ,BESTECİ,YORUMCU
  • MEKAN : STAGE İSTANBUL

 

 

 

 

 

180

PROGRAM KONUKLARI :

  • SEDA YAVUZ : YORUMCU
  • LEVENT TÜLEK : TİYATRO OYUNCUSU
  • MEKAN : STAGE İSTANBUL

 

181

PROGRAM KONUKLARI :

  • ERKAN GÜLERYÜZ : YORUMCU
  • MÜGE ZEREN : TEKSTİL MÜHENDİSİ,YORUMCU
    MEKAN : STAGE İSTANBUL

 

182

PROGRAM KONUĞU :

  • HARUN KOLÇAK : MÜZİSYEN
    MEKAN : HARUN KOLÇAK’IN EVİ / CADDEBOSTAN

 

183

PROGRAM KONUKLARI :

  • AHMET AHMEDOV : YORUMCU,RUSYA FEDERASYONU DEVLET SANATÇISI
  • YUSUF MAGUNACI : ERAM DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ
  • MEKAN : SULTANAHMET MEYDANI

184

PROGRAM KONUĞU :

  • METİN ERSOY : MÜZİSYEN
  • MEKAN : METİN ERSOY’UN EVİ….CADDEBOSTAN

 

 

185

PROGRAM KONUKLARI :

  • SADUN ERSÖNMEZ : ARANJÖR
  • SÜLEYMAN AKYILDIZ : YORUMCU
  • MEKAN : EMRE SES KAYIT STÜDYOSU / AKADLAR

 

186

PROGRAM KONUĞU :

  • MİNE : YORUMCU
  • MEKAN : MİNE’NİN EVİ – ETİLER

 

187

PROGRAM KONUĞU :

  • MEHMET GÜLERYÜZ : RESSAM
  • MEKAN : MEHMET GÜLERYÜZ ATÖLYESİ - KADIKÖY

 

188
DÜNYA SANATLARI ULUSLAR ARASI GÜMÜŞLÜK MYNDOS FESTİVALİ 2009

MAESTRO&ELIZABETH
ÖZEL GECESİ
KONSER:
31 EKİM 2009 CUMARTESİ
20:30
BODRUM/GÜMÜŞLÜK MYNDOS İSKELE

 


MUHTEŞEM DÜNYA BULUŞMASI….

GECEYE KATILAN SANATÇILAR

MAKEDONYA
MARGARITA HRISTOVA

 

 

İTALYA
GUERINO PAPA

LİTVANYA
BAIBA SKURSTENE

 

MALTA
ROMINA MAMO

ROMINA 1

AVUSTRALYA
SERCİO

TÜRKİYE
SERAP YENİCİ

 


ZEKİ MÜREN ESERİNİ SESLENDİRİRKEN…





AYLİN ÖZER

 

ALİ RIZA ARAL


ULUSLAR ARASI VIP KONUKLAR
ROBERT CEFAİ
WAFA ( DÜNYA FESTİVALLER VE SANATÇILAR BİRLİĞİ )GENEL SEKRETERİ VE MALTA FESTİVAL BAŞKANI
ELIJUS ROMANOVAS
WAFA AS BAŞKANI VE LİTVANYA FESTİVAL BAŞKANI
FRANCESCO COLOSANTO
İTALYA FESTİVAL BAŞKANI

ÖDÜLLER

WAFA GENEL SEKRETERİ ROBERT CEFAİ TARAFINDAN SUNULAN ÖZEL BAŞARI PLAKETİ

TOLGA GÜRDİL ‘E
BESTECİ-YAPIMCI


‘WAFA BÜNYESİNE BESTECİ VE TÜRKİYE FESTİVAL BAŞKANI OLARAK KATILIMI VE BAŞARILI YAPIM FAALİYETLERİNDEN ÖTÜRܒ

 

 

WAFA GENEL SEKRETERİ ROBERT CEFAİ TARAFINDAN SUNULAN TEŞEKKÜR PLAKETLERİ

ÖZHAN EREM’E
EXPO CHANNEL TV YÖNETİM KURULU BAŞKANI

MEHMET TİRE’YE
GÜMÜŞLÜK BELEDİYE BAŞKANI

‘WAFA TÜRKİYE FESTİVAL BAŞKANI TOLGA GÜRDİL TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN ULUSLAR ARASI KONSERE VERDİKLERİ DESTEKLERDEN ÖTÜRÜ

LİTVANYA FESTİVAL BAŞKANI ELIJUS ROMANOVAS TARAFINDAN VERİLEN BAŞARI ÖDÜLÜ

TOLGA GÜRDİL’E
YAPIMCI


‘MAESTRO&ELIZABETH PROGRAMININ BEŞ YILI AŞAN BAŞARILI YAYINLARINDAN DOLAYI’

İTALYA FESTİVAL BAŞKANI FRANCESCO COLOSANTO TARAFINDAN VERİLEN BAŞARI ÖDÜLÜ

TOLGA GÜRDİL’E

‘BAŞARILI BESTE VE YAPIM ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI’

GÜMÜŞLÜK BELEDİYE BAŞKANI MEHMET TİRE TARAFINDAN SUNULAN PLAKETLER
‘BAŞKAN TARAFINDAN SUNULANLAR’

ÖZHAN EREM’E
EXPO CHANNEL TV YÖNETİM KURULU BAŞKANI

TOLGA GÜRDİL’E
YAPIMCI/WAFA TÜRKİYE FESTİVAL BAŞKANI

FİGEN ÇAKMAK’A
WAFA KIDEMLİ AS BAŞKANI

ROBERT CEFAİ’YE
WAFA GENEL SEKRETERİ

MÜGE BAYSAL’A
GENEL KOORDİNATÖR

KEMAL ERER’E
YAPIM DANIŞMANI

‘BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ,MUHTARLAR VE PROGRAM YAPIM EKİBİ TARAFINDAN SUNULANLAR’

ÖZKAN TURGAY’A
ARANJÖR/MÜZİK DİREKTÖRÜ

ELIJUS ROMANAVAS’A
LİTVANYA DELEGASYON BAŞKANI

FRANCESCO COLOSANTO’YA
İTALYA DELEGASYON BAŞKANI

ÖMER KÖYLܒYE
ORGANİZASYON BODRUM KOORDİNATÖRÜ

DİLAN DEMİR’E
YAPIM ASİSTANI

‘FESTİVALE VE GÜMÜŞLÜK MYNDOS’A KATKILARINDAN DOLAYI’

GÜMÜŞLÜK BELEDİYE BAŞKANI MEHMET TİRE TARAFINDAN VERİLEN PLAKETLER

‘BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ,MUHTARLAR VE PROGRAM YAPIM EKİBİ TARAFINDAN SUNULMUŞTUR’

MARGARITA HRISTOVA’YA
YORUMCU

GUERINO PAPA’YA
YORUMCU

BAIBA SKURSTENE’YE
YORUMCU

ROMINA MAMO’YA
YORUMCU

SERCIO’YA
YORUMCU

 

AYLİN ÖZER’E
FLÜT SANATÇISI

SERAP YENİCİ’YE
YORUMCU

ALİ RIZA ARAL’A
YORUMCU

‘KONSERDE YERALMALARINDAN ÖTÜRܒ

GÜMÜŞLÜK BELEDİYE BAŞKANI MEHMET TİRE TARAFINDAN SUNULAN ÖZEL TEŞEKKÜR TABAKLARI

TOLGA GÜRDİL’E
BESTECİ

SERAP YENİCİ’YE
YORUMCU
KEMAL ERER’E
PRODÜKTÖR

‘ZEKİ MÜREN SÖZLERİNDEN OLUŞTURULAN ÖZEL ESER İÇİN’

HWScan00133

TOLGA GÜRDİL TARAFINDAN BESTELENEN VE İLGİLİ TELİFLERİ ÖDENEREK YAYIN HAKKI ALINAN  ZEKİ MÜREN’İN ŞİİRİ…
(ORJİNALİ TOLGA GÜRDİL’İN ARŞİVİNDE YERALMAKTADIR)

KISA KISA KISA
MAESTRO&ELIZABETH PROGRAMI YAPIMCISI VE WAFA (DÜNYA FESTİVALLER VE SANATÇILAR BİRLİĞİ) TÜRKİYE FESTİVAL BAŞKANI TOLGA GÜRDİL’İN YAPIMCILIĞINI ÜSTLENDİĞİ FESTİVALE TÜRKİYE DAHİL ALTI ÜLKE KATILDI.GÜRDİL VE EKİBİ TARAFINDAN SEÇİLEN BÖLGE BODRUM GÜMÜŞLÜK VE MYNDOS ANTİK KENTİ FESTİVAL MÜDDETİNCE YERLİ VE YABANCI SANATÇILARA VE BASINA TANITILDI.
FESTİVAL DÖRT GÜN SÜRDÜ.


EKİPLER GRUPLAR HALİNDE ÇEŞİTLİ FAALİYETLERLE BÖLGEYİ TANIDILAR.

 

 

 

 

BODRUM KİMLİĞİ İLE ÖZLEŞLEŞEN SANAT GÜNEŞİMİZ ZEKİ MÜREN,GÜRDİL VE EKİBİ TARAFINDAN MÜZESİ VE SANATÇI KİMLİĞİ İLE YABANCI SANATÇILARA TANITILDI.

 

SANATÇILARA TOLGA GÜRDİL TARAFINDAN HAZIRLANAN ÖZEL ŞARKILARIN SESLENDİRİLMESİ VE KAYITLARI GEREKİYORDU.BU KONU MÜZİK DİREKTÖRÜ ÖZKAN TURGAY TARAFINDAN ÇÖZÜLDÜ.KONAKLAMANIN YAPILDIĞI KRİSTAL OTELDE ÖZEL BİR ODA TAHSİS EDİLDİ.BU ODA İSTANBUL’DAN GETİRİLEN ÖZEL MALZEMELERLE DÖŞENDİ.ALETLER KURULDU VE ODA SES KAYIT STÜDYOSU HALİNE GETİRİLDİ.BÖYLECE SANATÇILAR GÜNLÜK PROGRAMLARI AKSATMADAN KAYITLARINI RAHATÇA YAPABİLDİLER.

 


STÜDYO HAZIRLANIRKEN…..


BAIBA İLE PROVA…..

 


BİR DİĞER GECE ROMINA İLE PROVA…..

 

 


GUERINO İLE PROVA FİNALİ…..

 

GUERINO VE MARGARITA, BESTESİ TOLGA GÜRDİL’E AİT BİR DÜET ESERDE BULUŞTULAR…
TÜM SANATÇILAR FİNAL GECESİ KONSERİN BAŞINDA VE SONUNDA ORTAK BİR ŞARKI SESLENDİRDİLER.BU ÖZEL ESER TOLGA GÜRDİL TARAFINDAN BESTELENDİ.
GRUP, GÜNLÜK GEZİLERİNİ DOĞAL GÜZELLİKLER ARASINDA SÜRDÜRDÜ.

 


BAIBA İLE…

 EKİBE GECELERİ ÇEŞİTLİ EĞLENCELER DÜZENLENDİ.






YİNE BİR GECE EĞLENCESİNDE TOLGA GÜRDİL VE SERAP YENİCİ’DEN MÜZİK ZİYAFETİ….

EN GÜZEL MEKANLARDAN BİRİ OLAN TEL DOLAP’DA…..

 

BODRUM KALESİNİ GEZEN EKİP ÜYELERİ,GEREKLİ BİLGİLERİ UZMANINDAN EDİNDİ….


KAZI ÇALIŞMALARI DEVAM EDEN MYNDOS…TOLGA GÜRDİL’İN OBJEKTİFİNDEN…..


SAHNE OLARAK DÜZENLENEN İSKELEYE YANAŞAN BİR YAT,KULİS OLARAK DÜZENLENDİ.

DELEGASYON BAŞKANLARI FİNAL SONRASI TOLGA GÜRDİL’İ KUTLADILAR…


VE BİR FESTİVALİN ARDINDAN VEDA BULUŞMASI….BELEDİYE BAŞKANI MEHMET TİRE İLE….YÜZLERDE BAŞARILI GEÇEN BİR ORGANİZASYONUN YORGUN AMA MUTLU BİRER TEBESSÜM܅.

 

 

189

PROGRAM KONUĞU :

  • SERAP YENİCİ : YORUMCU

 

MEKAN : ANEMON OTEL / GALATA

 

190

PROGRAM KONUĞU :

  • SELÇUK SUN : MÜZİSYEN

 

MEKAN : SELÇUK SUN’UN EVİ – CADDEBOSTAN

 

 

191

PROGRAM KONUĞU :

  • PROF.ADNAN ÇOKER : RESSAM

 

MEKAN : ADNAN ÇOKER’İN EVİ – KADIKÖY

 

 

 

 

 

192

PROGRAM KONUKLARI :

  • MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ÜMRANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MÜZİK ÖĞRETMENLERİ KLASİK TÜRK MÜZİĞİ TOPLULUĞU
  • GÜVENÇ SARAÇ: RİTM SAZ
  • TOLGA KÖYLÜ : CELLO
  • FİKRET KOÇ : GİTAR
  • ERDAL TÜRKMAYA : UD
  • ERDEM ÖZKIVANÇ : KANUN
  • ÖZGÜR KOMAN : KEMAN
  • YUSUF BİŞGEN : NEFESLİ
  • CAN GÜLBAL : NEY
  • FİLİZ ÖNER : TANBUR
  • ŞEBNEM USANMAZ : KORİST
  • NERVİN GÜNEŞ : KORİST
  • ZENCİFE ÖÇALAN : KORİST
  • NURDAN AKSU ÖZBİR : KORİST
  • AYTEN ULUTAŞ : KORİST
  • GÖNÜL AKŞAMGÜNEŞİ : KORİST
  • ÖZLEM AŞIK : KORİST
  • EDA ARSLAN : KORİST
  • ÜVEYDE ŞOMON : KORİST
  • ALEV YARAR : KORİST
  • AYŞENUR ERGİN : KORİST
  • ÇİĞDEM KORKMAZŞAHİN : KORİST
  • İLKSEN KODAL : KORİST
  • NEVRİYE KAPLANGİL : KORİST
  • GÖZDE ERFİDAN : KORİST
  • MUSTAFA KEMAL TOPALOĞLU : KORİST
  • MURAT YILDIZ : KORİST
  • ATINÇ ILGAZ : KORİST
  • METE GÖNEN : KORİST
  • EMİN POLAT : KORİST
  • HAKAN ÜNLÜLER : KORİST
  • TAMER ŞAHİN : ŞEF
  • İLYAS TEKİN : ÜMRANİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

 

MEKAN : ATAKENT KÜLTÜR MERKEZİ - ÜMRANİYE
193

PROGRAM KONUĞU :

  • AYDIN TANSEL : MÜZİSYEN

 

MEKAN : AYDIN TANSEL’İN EVİ , GÖZTEPE

 

194

PROGRAM KONUĞU :

  • DORUK ONATKUT : MÜZİSYEN,TONMAISTER

 

MEKAN : DORUK ONATKUT SES KAYIT STÜDYOSU – BEŞİKTAŞ

 

195

PROGRAM KONUĞU :

  • CEM BEZEYİŞ : MÜZİSYEN

 

MEKAN : CEM BEZEYİŞ’İN EVİ – YEŞİLKÖY

 

 

 

 

 

 

196

PROGRAM KONUKLARI :

  • ESAT ALTUNGÜN : KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI
  • MÜMİN KAMACI : DİDİM BELEDİYE BAŞKANI
  • NURİ AKTAKKA : AYDIN İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ

 

MEKAN : EMITT 2010 TURİZM FUARI,AYDIN VALİLİĞİ STANDI
TÜYAP

 

 

197

PROGRAM KONUĞU :

  • TÜLİN KORMAN : TÜRK MÜZİĞİ SANATÇISI VE KORO ŞEFİ

 

MEKAN : TÜLİN KORMAN’IN EVİ – GÖZTEPE

 

 

198

PROGRAM KONUĞU :

  • ŞEFİKA KUTLUER : FLÜT SANATÇISI

 

MEKAN : AKBANK SANAT – BEYOĞLU

 

 

199

PROGRAM KONUĞU :

  • ÜMİT TOKCAN : TÜRK HALK MÜZİĞİ SANATÇISI

 

MEKAN : ÜMİT TOKCAN’IN EVİ – ÇEKMEKÖY

 

 

200

BU BÖLÜMDE TÜRK POPÜLER MÜZİĞİNİN  90’LI YILLARI,2000’Lİ YILLARI ELE ALINDI VE ESKİ TV GÖRÜNTÜLERİNE YER VERİLDİ.( ESKİ KLİPLER,TV PROGRAMLARI,YARIŞMA GÖRÜNTÜLERİ,V.B.)
PROGRAM ANONSLARI EXPO CHANNEL TV MASLAK STÜDYOSUNDA ÇEKİLDİ.

 

201

PROGRAM KONUĞU :

  • SAMİ ÖZER : MÜZİSYEN

 

MEKAN : SAMİ ÖZER’İN EVİ,DERESEKİ KÖYÜ-BEYKOZ

 

 

 

 

 

202

PROGRAM KONUĞU :

  • GÜLTEN DAYIOĞLU :ÖĞRETMEN,ÇOCUK KİTAPLARI YAZARI

 

PROGRAM SERA TURGAY VE ARKADAŞLARI TARAFINDAN SESLENDİRİLEN 23 NİSAN ÖZEL ŞARKISI İLE AÇILDI….GÜLTEN DAYIOĞLU İLE YAPILAN SOHBETİN ARDINDAN, SERAP YENİCİ’NİN MALTA FESTİVALİNDE ÜLKEMİZİ TEMSİLEN YORUMLAYACAĞI  ESERE ÇEKİLEN KLİP YAYINLANDI…

MEKAN : EXPO CHANNEL STÜDYOSU – MASLAK

 

203

PROGRAM KONUĞU (1.BÖLÜM) :

  • HULUSİ TUNCA : YAZAR

 

MEKAN : HULUSİ TUNCA’NIN EVİ – BAKIRKÖY

 

PROGRAM KONUĞU (2.BÖLÜM) :

  • NORMAN R HAMİLTON : WAFA BAŞKANI,MALTA FESTİVAL BAŞKANI

 

MEKAN : EXCELSIOR OTEL – MALTA

x%20400

PROGRAMIN BU BÖLÜMÜNDE,2010 MALTA ULUSLAR ARASI HİT MÜZİK YARIŞMASI ÖZETİ YAYINLANMIŞTIR.TOLGA GÜRDİL’İN TÜRKİYE ADINA JÜRİ ÜYESİ OLDUĞU YARIŞMADA,YORUMCU SERAP YENİCİ ÜÇÜNCÜLÜĞÜ ELDE ETMİŞ,SÖZLERİ MÜGE BAYSAL’A,BESTESİ TOLGA GÜRDİL’E VE DÜZENLEMESİ  ÖZKAN TURGAY’A AİT OLAN AŞK LAZIM ADLI ESER EN İYİ ŞARKI SEÇİLMİŞTİR.FESTİVALE EXPO CHANNEL TV MAESTRO&ELIZABETH PROGRAMI RESMİ YAYIN ORGANI OLARAK DAVET EDİLMİŞTİR.

MEKAN : CNL HAMRUN - MALTA

365

MALTA FESTİVALİNDE,EXPO CHANNEL TV MAESTRO&ELIZABETH PROGRAMINA ÖZEL ÖDÜL…..

366

ÖDÜL SONRASI TÜRKİYE ‘AŞK LAZIM’ EKİBİ…

 

MALTA FESTİVALİNDEN KARELER…

362
MAKEDONYA VE MALTA HEYETİ İLE…

369
BEYAZ RUSYA’DAN GUNESH İLE…

383
ROMANYA TEMSİLCİSİ BİANCA İLE…

388
EKİPLERLE MALTA TURUNDAN…

374
MALTA FESTİVALİ VE WAFA BAŞKANI
NORMAN R HAMILTON İLE WAFA TOPLANTISINDAN…

456
İTALYAN ŞARKICI LİNA CAPEZZA İLE…

 

391
MALTA YEREL YARIŞMA BİRİNCİSİ ROMİNA İLE…

 

743
MALTA 2010 ULUSAL VE ULUSLAR ARASI ŞARKI YARIŞMASI JÜRİSİ…

390
İTALYA FESTİVAL BAŞKANI COLASANTO İLE…

 

386
YARIŞMA SONRASI TÜRK EKİBİNDEN MÜZİK ZİYAFETİ…



381
FRANSIZ ŞARKICI ANNE MARIE DAVID İLE…

378
LİTVANYALI ŞARKICI DONATA,FİGEN ÇAKMAK VE BEYAZ RUSYA’DAN GUNESH İLE…

204

ist

İSTANBUL 2010 AVRUPA KÜLTÜR BAŞKENTİ
ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA GERÇEKLEŞEN

2010 YARIŞMA

ULUSLAR ARASI İSTANBUL ŞARKILARI YARIŞMASI

29 MAYIS 2010

20:30

GRAND CEVAHİR HOTEL - AUDITIORIUM

PRODÜKSİYON

EXPO CHANNEL TV
MAESTRO&ELIZBETH
PROGRAMI

JÜRİ

FİGEN ÇAKMAK :JÜRİ BAŞKANI
TOLGA GÜRDİL : FESTİVAL BAŞKANI-TÜRKİYE
ALİ RIZA TÜRKER : ORGANİZATÖR
ANNE MARIE DAVID : YORUMCU-FRANSA
CORNELIU FUGARU : FESTİVAL BAŞKANI-ROMANYA
DAVID STARK : FESTİVAL BAŞKANI-İNGİLTERE
DONO TSVETKOV : FESTİVAL BAŞKANI-BULGARİSTAN
ELIJUS ROMANOVAS : FESTİVAL BAŞKANI-LİTVANYA
FRANCESCO COLASANTO : FESTİVAL BAŞKANI-İTALYA
GUILLERMO ALBELO : FESTİVAL BAŞKANI-İSPANYA
HERALD AVAKAU :BEYAZ RUSYA TV YAPIMCISI
ILEKTRA AGARDI : MACARİSTAN TV YAPIMCISI
ISMET ZAATOV : FESTİVAL BAŞKANI-UKRAYNA
MINE MUCUR : BESTECİ,AKADEMİSYEN
MUSTAFA SAĞYAŞAR : YORUMCU
NORBERT NAZAROV : ALMAN ORGANİZATÖR
ROBERT CEFAİ : WAFA GENEL SEKRETERİ
SELİM ÇALDIRAN : BESTECİ,YAPIMCI
SERHAT HACIPAŞALIOĞLU : ORGANİZATÖR

(JÜRİ,KENDİ SEÇTİKLERİ KLASİKLEŞMİŞ İSTANBUL TEMALI ŞARKILARI TÜRKÇE SESLENDİREN YARIŞMACILARI DEĞERLENDİREREK PUANLADI.YARIŞMACILAR ESERLER ÜZERİNDE YAKLAŞIK İKİ AY ÖN ÇALIŞMA YAPTILAR.)
KONUK SANATÇILAR

738

ANNE MARIE DAVID – FRANSA

916

CHRISTINE ANN ATALLAH – KANADA

 

704
SERAP YENİCİ

SERAP YENİCİ GECEDE, 2010 MALTA ULUSLAR ARASI HİT MÜZİK YARIŞMASINDA EN İYİ ŞARKI SEÇİLEN BESTESİ TOLGA GÜRDİL’E,SÖZLERİ MÜGE BAYSAL’A,DÜZENLEMESİ ÖZKAN TURGAY’A AİT OLAN AŞK LAZIM ADLI ESERİ SESLENDİRDİ….

 

MUSTAFA SAĞYAŞAR
CEMİL SAĞYAŞAR
ÖMÜR GÖKSEL
MELTEM TAŞKIRAN
EDA PALA RESURRECTION

SUNUCULAR

EDA PALA RESURRECTION

SONAT GÖKSEL

 

CANLI ORKESTRA

688

ESER TAŞKIRAN VE 14 KİŞİLİK GRUBU

SES-IŞIK

STARAS

 

YARIŞMACILAR

889
EDWIN WİLLİAMSON-İRLANDA

 

880
ELVİN DANDEL-ALMANYA

914
GEORGE HRISTOV-BULGARİSTAN

 

870
GOYO TAVIO-İSPANYA

 

 

 

872
GUERINO PAPA-İTALYA

 

886
GUNESH-BEYAZ RUSYA

 

 

884
MARGARITA HRISTOVA-MAKEDONYA

 

827
NICO-ROMANYA

 

820
RAQUELA-MALTA

 

828
RUTA-LİTVANYA

 

890
SARAH CLASS-İNGİLTERE

 

881
SARANTIS MANTZOURAKIS-MACARİSTAN

 

 

ÖZEL ÖDÜLLER :

730

MAESTRO&ELIZABETH PROGRAMINA ÖZEL ÖDÜL…

 

732
SELMİ ANDAK’A ÖZEL ÖDÜL

MUSTAFA SAĞYAŞAR’A ÖZEL ÖDÜL

 

YARIŞMACI ÖDÜLLERİ :

WAFA ÖZEL ÖDÜLÜ
FIDOF ÖZEL ÖDÜLÜ
MELİH KİBAR ÖZEL ÖDÜLÜ
ÜÇÜNCÜLÜK
İKİNCİLİK
BİRİNCİLİK

DERECELER :

746

BİRİNCİ – ROMANYA

İKİNCİ – BEYAZ RUSYA

ÜÇÜNCÜ – İRLANDA


205
2010 KUŞADASI ALTIN GÜVERCİN ŞARKI YARIŞMASI
1.BÖLÜM:
KUŞADASI TANITIM GÖRÜNTÜLERİ
2.BÖLÜM :
KOKTEYL GÖRÜNTÜLERİ
MEKAN : DEDEMAN OTEL – İSTANBUL
3.BÖLÜM :
ŞARKI YARIŞMASI FİNALİ
MEKAN (ANONS): BELISH OTEL- KUŞADASI
(FİNAL):ÖZER TÜRK STADI – KUŞADASI

206
PROGRAM KONUKLARI :
ÜMRAN AKPINAR : İSTANBUL DEVLET OPERASI SOLİSTİ
BİRİM BOZOK : RESSAM
TUĞRUL KARATAŞ : MÜZİSYEN,KOMPOZİTÖR

MEKAN : İSTANBUL ARNAVUTKÖY/KARABURUN SAHİLİ

 

 

207
PROGRAM KONUKLARI :
CEMİL SAĞYAŞAR : YORUMCU
AYDİLGE : YORUMCU
CEM SARIOĞLU : MÜZİSYEN

MEKAN : İSTANBUL ARNAVUTKÖY / KARABURUN SAHİLİ

 

208
BİRİNCİ BÖLÜM :
İSTANBUL YEREBATAN SARNICINDA MAESTRO&ELIZABETH ÖZEL KONSERİ
SOLİST : ÜMRAN AKPINAR :İSTANBUL DEVLET OPERASI SOLİSTİ
YEREBATAN SARNICINDA ANONSLAR
İKİNCİ BÖLÜM :
 2010 KUŞADASI ALTIN GÜVERCİN MÜZİK YARIŞMASI BİRİNCİSİ CEM DOĞANGİL’E ÇEKİLEN KLİBİN YAYINI
YAPIMCI:TOLGA GÜRDİL
YÖNETMEN:DİLAN DEMİR
MEKAN:KUŞADASI
ÜÇÜNCÜ BÖLÜM :
İSTANBUL BEYAZIT MEYDANI 2010 RAMAZAN ETKİNLİKLERİ
VE İTALTA NAPOLİ FESTİVALİ ÜZERİNE MÜZİSYEN ÖZKAN TURGAY İLE SÖYLEŞİ

209
2010 ULUSLAR ARASI KUŞADASI FESTİVALİ
16 EKİM 2010
CUMARTESİ
KUŞADASI İSMAİL CEM MEYDANI
DÜZENLEME KURULU BAŞKANI
TOLGA GÜRDİL
YAPIM
MAESTRO&ELIZABETH

DESTEK KURUMLAR
WAFA
KUŞADASI BELEDİYESİ
EXPO CHANNEL TV

 

 

 

 

KATILIMCI ÜLKELER VE SANATÇILAR
ALMANYA : ELVIN DANDEL

MAKEDONYA :MARGARITA HRISTOVA

ROMANYA : NICO MATEI

 

MALTA : CORAZON MIZZI

LİTVANYA : RUTA

İTALYA : LINA CAPEZZA

 

GÜRCİSTAN : NINO GVELESIANI

İNGİLTERE : SARAH CLASS

İSPANYA : LAVINIA STERIOPOL

BOSNA HERSEK : ZLJKA KATAVIC

TÜRKİYE : AYLİN ÖZER

 

 

 

KONUK SANATÇILAR
CEMİL SAĞYAŞAR

CEYNUR

CEM DOĞANGİL

HARUN KOLÇAK

ANNE MARIE DAVID

 

 

FESTİVALDE VERİLEN
MAESTRO&ELIZABETH
2010 ÖDÜLLERİ
HARUN KOLÇAK : EN BAŞARILI MÜZİSYEN
AYŞE GÜL AYDIN : EN BAŞARILI BASIN DANIŞMANI
DOKUZ SEKİZ MÜZİK : EN BAŞARILI MÜZİK YAPIM FİRMASI
FİGEN ÇAKMAK : YAŞAM BOYU SANAT ÖDÜLÜ

KONUK ÜLKELERDEN MAESTRO&ELIZABETH VE TOLGA GÜRDİL’E GELEN ÖDÜLLER

ALMANYA MARL BELEDİYE BAŞKANI
ŞEREF BAYRAĞI

 


WAFA GENEL SEKRETERİ ROBERT CEFAİ
12 ÜLKE ADINA TEŞEKKÜR PLAKETİ


WAFA ŞEREF MADALYASI

 

 


ROMANYA FESTİVAL BAŞKANI CORNELIU FUGARU
BAŞARI PLAKETİ


İRLANDA FESTİVAL BAŞKANI MAIRE MALONEY
BAŞARI ÖDÜLÜ


İTALYA FESTİVAL BAŞKANI FRANCESCO COLASANTO
ÖZEL TEŞEKKÜR PLAKETİ


GÜRCİSTAN FESTİVAL BAŞKANI MAMUKA SAAKASHVILI
ÖZEL BAŞARI PLAKETİ


LİTVANYA FESTİVAL BAŞKANI ELIJUS ROMANOVAS
ÖZEL TEŞEKKÜR PLAKETİ

 CHP İZMİR MİLLETVEKİLİ VE GENEL SEKRETER YARDIMCISI ABDÜLREZZAK ERTEN TARAFINDAN VERİLEN PLAKETLER

TOLGA GÜRDİL
ROBERT CEFAİ
FİGEN ÇAKMAK

KUŞADASI BELEDİYESİTARAFINDAN YAPIM EKİBİNE VERİLEN ÖZEL TEŞEKKÜR PLAKETLERİ
TOLGA GÜRDİL
MÜGE BAYSAL
KEMAL ERER
DİLAN DEMİR

AYRICA BELEDİYE TARAFINDAN TÜM KATILIMCILARA TOLGA GÜRDİL VE ESAT ALTUNGÜN İMZALI TEŞEKKÜR BELGELERİ SUNULMUŞTUR…

TOLGA GÜRDİL

TOLGA GÜRDİL

FESTİVALDE TÜM KATILIMCI YORUMCULAR TOLGA GÜRDİL’E AİT BESTELERİ SESLENDİRDİLER.ESERLER KENDİLERİNE ÖNCEDEN YOLLANDI.ESERLERE KENDİLERİ VEYA ÜLKELERİNDEN BİR SÖZ YAZARI SÖZ YAZDI.ESERLERİN KAYITLARI ARANJÖR ÖZKAN TURGAY TARAFINDAN KUŞADASINDA OLUŞTURULAN PORTATİF BİR KAYIT STÜDYOSUNDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

 

 


TOLGA GÜRDİL İSPANYA TEMSİLCİSİ LAVINIA’YI ÇALIŞTIRIRKEN…


ANNE MARIE DAVID İLE…

 


VE FİNAL…..


FİNALDE TÜM SANATÇILAR SAHNEDE…


TOLGA GÜRDİL SOLİSTLERİ LINA CAPEZZA VE LAVINIA İLE…